Dětské neoprenové boty nejen do vody


obrázek Dětské neoprenové boty nejen do vody
Dětské neoprenové botičky oceníte nejen při návštěvě bazénů a přírodních koupališť, ale i na dovolené u moře. Tyto veselé plážové botičky poskytují plnou ochranu prstů, paty a chodidel pomocí extra robustní gumy se silnou podrážkou. Udržují i těm nejmenším dětičkám teplé nožičky, díky nim vydrží dítě ve vodě daleko déle a zamezují tak i jeho prochladnutí.

Na pohled krásně barevné dětské botičky z kvalitního neoprenu se vyrábějí v několika variantách, který je přizpůsoben věku dítěte.

Jsou vhodné i jako první botičky pro nejisté dětské krůčky. Botičky jsou dostatečně vysoké a pevné, na spodní straně jsou opatřeny silikonovými výstupky, které zabraňují uklouznutí. Zesílená špička a ploché švy zvyšují komfort použití.

V dětských neoprenových botičkách se dá pohodlně chodit, ale i plavat. Díky speciální ochranné UV vrstvě se může dítě pohybovat bez problémů i na slunci. Síťová ventilace na svrchní části obuvi zajišťuje dobrou dýchatelnost. Vysoce kvalitní podrážka, která je protažena až na patní část a zároveň i zpevňuje přední část boty, chrání nohu i při náročnější činnosti.

  • Dětské neoprenové boty měkké - pevné a velmi dobře tvarované botičky, které udržují nožičky v teple. Botička dobře dýchá díky síťové ventilaci, má UV ochrannou vrstvu. Bota je pružná a měkká, čímž splňuje požadavky obuvi pro miminka a batolata, má nastavitelné kotníkové zapínání.

  • Dětské neoprenové boty tvrdé - pevné a dobře tvarované botičky udržující dětskou nožičku v teple. Botička má UV ochrannou vrstvu, chodidlo dobře dýchá díky síťové ventilaci na vrchní části. Je určena pro děti, které již chodí, nastavitelné kotníkové zapínání umožňuje snadné oblékání. Podrážka je pevná, dobře tvarovaná, díky protiskluzové úpravě zajišťuje bezpečnost dětí proti uklouznutí.


obrázek Dětské neoprenové boty nejen do vody


mimi bazar dělící čára
mimi bazar dělící čára
těhotenství, porod a rodina
dělící čára
mimi bazar dělící čára
dělící čára

Výběr zboží z dětského bazaru
mimi bazar dělící čára
Naše porodnice
přehled porodnic v ČR, zajímavé články o těhotenství a porodu (úplný popis těhotenství týden po týdnu), seznamka pro maminky a těhotné ženy.

Naše antikoncepce
přehled všech druhů a metod antikoncepce - přirozené a hormonální metody, kondomy, nitroděložní tělíska, atd.

Radůzy recepty

Pěkný den - navigátor pro aktivní rodiny s malými dětmi

Outdoorové oblečení pro děti
mimi bazar dělící čára