Jak správně hubnout!


obrázek Jak správně hubnout!
Blíží se nový rok a s ním bývají spojena i různá předsevzetí a přání. Dává si je většina z nás, a to i v případě, že se nám je většinou vůbec nedaří plnit. K obvyklým předsevzetím patří i snaha zhubnout.

Jestliže chcete opravdu zhubnout, je nejdůležitější si hubnutí předem naplánovat a začít od určitého, přesně stanoveného dne. Hubnou musíte chtít pro sebe, ne pro někoho jiného. Při hubnutí je nutné mít svoje stravovací návyky pod kontrolou, špatné je jíst málo nebo vůbec.

Pro snadnější hubnutí vám nabízíme několik rad:


  • Jídlo si vždy užívejte. Nikdy při jídle nečtěte, nedívejte se na televizi. Hezky si prostřete stůl, vnímejte vůni a chuť jídla a nejezte o samotě.
  • Jezte pomalu. Snažte se pořádně kousat, dělat si přestávky. Nikam nespěchejte.
  • Jezte v pevně stanovenou dobu. Odnaučte se jídlo různě uždibovat v době, kdy se vám zachce a nebo vás přepadne chuť. Předem si promyslete kdy, co a v jakém množství budete jíst.
  • Jídlo servírujte na malých talířcích, budete mít pocit, že je na nich prostřeno více jídla. Po jídle talířek ihned ukliďte ze stolu.
  • Nakupujte pouze, když jste najezení a podle předem určeného seznamu. Snažte se nenakupovat do zásoby, vyhýbejte se rodinným balením.
  • Odstraňte z domu potraviny, jako jsou např. brambůrky, oříšky, zmrzlina a jiné sladkosti, jenž by vás zbytečně lákaly k přejídání a mlsání.
  • Na oslavách se vyhněte občerstvení. Choďte na ně raději již najezení.

Pokud se opravdu rozhodnete držet dietu, budete muset jíst zdravě, začít sportovat a nepít alkohol. Rady a tipy na různé diety můžete najít na http://www.nasemimi.cz/dieta/

Související odkazy:
Přírodní spalovače tuků - spalování tuků
Nerozpustná vláknina

obrázek Jak správně hubnout!


mimi bazar dělící čára
mimi bazar dělící čára
těhotenství, porod a rodina
dělící čára
mimi bazar dělící čára
dělící čára

Výběr zboží z dětského bazaru
mimi bazar dělící čára
Naše porodnice
přehled porodnic v ČR, zajímavé články o těhotenství a porodu (úplný popis těhotenství týden po týdnu), seznamka pro maminky a těhotné ženy.

Naše antikoncepce
přehled všech druhů a metod antikoncepce - přirozené a hormonální metody, kondomy, nitroděložní tělíska, atd.

Radůzy recepty

Pěkný den - navigátor pro aktivní rodiny s malými dětmi

Outdoorové oblečení pro děti
mimi bazar dělící čára