Výchova dětí v neúplné rodině

Zpět na přehled diskuzí

VLOŽENÍ NOVÉHO PŘÍSPĚVKU:

Diskuzní příspěvek může vložit pouze registrovaný (registrační formulář) a aktivně přihlášený uživatel (přihlásit se).
RE: zapis otce do rodneho listu
AHOJKY mužeš ho nechat napsat do rodného listu a pak z něj mámit alimenty ale říkáš ,že je to angličan?když bude chtít vypaří se jak pára nad hrncem a už se tu nemusí ukázat.To je složité .Mam za to ,že když máš malého Tobiáška v péči tak pak nepotřebuješ žádný jeho podpis naopak on by musel žádat tebe aby mohl vzít malého ven za hranice.Opravdu rozhodnutí zda ano či ne zustane jen na tobě a ja Ti držím palečky i tvému maličkému.
majda (ID: 15559)   osobní profil
20.05.2010 18:52:52

zapis otce do rodneho listu
Ahojky maminy, potrebuju poradit. otec meho 5ti mesicniho nechce byt zapsan do RL kvuli alimentum - nejsme spolu, protoze nam to neklapalo, dite nechtel, atd. (viz muj prispevek v sekci Tatinek u porodu!!!) Ja ale premyslim (a i moje rodina a pratele se mnou souhlasi), ze by mel na dite platit. on nechce byt vubec v jeho zivote (je to anglican), rekl, ze kdyz ne kazdy den, tak vubec. a platit se mu nechce.ja ale vim, ze muzu naridit u soudu zapis do RL a pote zazadat o alimenty a vyzivne na mou osobu. jake jsou ale nevyhody toho, ze je v rodnem liste? pokud se mi neco stane, on dostane maleho do pece, tzn Tobi byse stehoval do Anglie za nekym, koho nezna, jak by to bylo v pripade vyplnovani formularu za Tobiaska?-budu potrebovat i jeho podpisy a schvaleni? Proste v tom potrebuji pomoct. nejsem majetna zase tolik, abych si mohla dovolit dat malemu vse k plne spokojenosti. prosila jsem ho, aby zustal v jeho zivote, ale marne. A to ne kvuli penezum. Holky, poradte. mam ho nechat zapsat ci ne? moc dekuji
chandlerka (ID: 7860)   osobní profil
08.05.2009 20:47:18

Taky to nefungovalo
U našich to doma taky nikdy moc nefungovalo a my jsme to s bráchou a se sestrou vždycky věděli. Dnes už stojíme všichni tři na vlastních nohou a doma to pokračuje. Někdy je fakt asi lepší být bez jednoho z rodičů a aby to fungovalo. Nevím, zažila jsem jen takový život, tak se možná mýlím. Pravdou ale je, že nejlepší je mít oba rodiče, fungující rodinu a být bez starostí a šťastný.
Zuza (ID: 5400)   osobní profil
03.12.2008 18:10:13

Rodina je všechno
Vyrůstala jsem sice spolu se sestrou, mamkou a tátou, ale našim to, co si pamatuju už od mého dětství nikdy moc nefungovalo. Pro každého to bylo už druhé manželství, takže by si člověk myslel, že se v něčem poučili, ale asi to tak není. Vždycky jsme cítily se sestrou, že to není mezi nimi ono. Jsou spolu i dneska, kdy my už máme svoje rodiny, svoje děti a asi se nikdy nerozejdou, ale mám to pořád v sobě a nikdo mi ten divný pocit nevezme. Takže někdy sice rodina může být úplná, ale nemusí fungovat tak dobře jako jeden rodič. Záleží prostě jen na tom jak každý bere život.
Monicka77 (ID: 5737)   osobní profil
20.11.2008 19:02:24


mimi bazar dělící čára
mimi bazar dělící čára
těhotenství, porod a rodina
dělící čára
mimi bazar dělící čára
dělící čára
mimi bazar dělící čára
Naše porodnice
přehled porodnic v ČR, zajímavé články o těhotenství a porodu (úplný popis těhotenství týden po týdnu), seznamka pro maminky a těhotné ženy.

Naše antikoncepce
přehled všech druhů a metod antikoncepce - přirozené a hormonální metody, kondomy, nitroděložní tělíska, atd.

Radůzy recepty

Pěkný den - navigátor pro aktivní rodiny s malými dětmi

Outdoorové oblečení pro děti
mimi bazar dělící čára