mimi bazar dělící čára
mimi bazar dělící čára

Bazárek - kategorie
mimi bazar dělící čára
Sdílet na: Facebook

Popis značky ADIDAS

Adidas
ADIDAS - německá značka nejen sportovní obuvi, oblečení, ale i módních doplňků s dlouholetou tradicí. Kariéra začíná v roce 1924, kdy bratři Adolf a Rudolf Dasslerovi otevírají továrnu registrovanou pod jménem "Dassler Brothers Shoe Factory". Adi navrhuje, Rudolf se stará o chod firmy.

V roce 1948 se Adolf a Rudolf Dasslerové rozdělili a každý z bratrů rozjíždí svou vlastní firmu. Adi Dassler zakládá ADIDAS, Rudolf Dassler zakládá vlastní značku PUMA. Dodnes mají obě firmy sídlo naproti sobě přes malou říčku v rodné obci Herzogenaurach. V srpnu 1949 je společnost "Adolf Dassler adidas Sport shoes" oficiálně zaregistrována. Značka se třemi pruhy se tak brzy stala jednou z nejznámějších na světě.

V roce 1997 Adidas kupuje firmu Salomon, čímž získává nejen tuto značku a její outdoorové a další technologie, ale také golfovou značku Taylor Made. V roce 2006 přebírá firmu Reebok, což firmě Adidas umožňuje expanzi do dalších sportovních odvětví.

V současnosti má Adidas všechny věci rozděleny do řad Adidas Performance (sportovní a funkční výrobky) a Adidas Originals (stylové a trendy výrobky pro volný čas).Zobrazit inzeráty zboží značky ADIDAS


mimi bazar dělící čára
mimi bazar dělící čára
těhotenství, porod a rodina
dělící čára
mimi bazar dělící čára
dělící čára

Výběr zboží z dětského bazaru
mimi bazar dělící čára
Naše porodnice
přehled porodnic v ČR, zajímavé články o těhotenství a porodu (úplný popis těhotenství týden po týdnu), seznamka pro maminky a těhotné ženy.

Naše antikoncepce
přehled všech druhů a metod antikoncepce - přirozené a hormonální metody, kondomy, nitroděložní tělíska, atd.

Radůzy recepty

Pěkný den - navigátor pro aktivní rodiny s malými dětmi

Outdoorové oblečení pro děti
mimi bazar dělící čára