mimi bazar dělící čára
mimi bazar dělící čára

Bazárek - kategorie
mimi bazar dělící čára
Sdílet na: Facebook

Popis značky DOLCE & GABBANA

Dolce Gabbana
Dolce & Gabbana - jedna z nejslavnějších světových značek, kterou v roce 1985 založilo italské návrhářské duo, Domenico Dolce a Stefano Gabanna. Dolce a Gabbana, jež jsou partnery i v běžném životě, se stali symbolem italského smyslného módního stylu s nezaměnitelným designem a elegancí. Zaměřili se na výrobu luxusního zboží, které drží a udává krok ve světě módy, kolekce se neustále rozšiřují. Reklamní kampaně D&G jsou šokující, provokující a vždy plné nahoty.

Pro modely Dolce & Gabbana jsou typické výrazné látky, jednoduché, přitom sexy střihy, zvířecí vzory a elegantní černá barva. Dolce& Gabbana je zárukou nejvyšší kvality, originality, přepychu a nadčasovosti. Etiketu na jejich výrobcích tvoří zkratka D&G.

Kromě dámského a pánského oblečení a doplňků, navrhují Dolce & Gabana i obuv, hodinky, parfémy, kosmetiku a šperky. Chcete-li oslnit a přitom se cítit skvěle, pořiďte si oblečení Dolce & Gabbana.Zobrazit inzeráty zboží značky DOLCE & GABBANA


mimi bazar dělící čára
mimi bazar dělící čára
těhotenství, porod a rodina
dělící čára
mimi bazar dělící čára
dělící čára

Výběr zboží z dětského bazaru
mimi bazar dělící čára
Naše porodnice
přehled porodnic v ČR, zajímavé články o těhotenství a porodu (úplný popis těhotenství týden po týdnu), seznamka pro maminky a těhotné ženy.

Naše antikoncepce
přehled všech druhů a metod antikoncepce - přirozené a hormonální metody, kondomy, nitroděložní tělíska, atd.

Radůzy recepty

Pěkný den - navigátor pro aktivní rodiny s malými dětmi

Outdoorové oblečení pro děti
mimi bazar dělící čára