mimi bazar dělící čára
mimi bazar dělící čára

Bazárek - kategorie
mimi bazar dělící čára
Sdílet na: Facebook

Popis značky NEXT

Next - původ módní britské společnosti Next sahá až do roku 1864, kdy bylo v Leedsu založeno krejčovství J Hepworth&Son, Gentleman´s Tailors .

Až v roce 1981 skoupil Hepworth řetězec Kendalls s oblečením do deště, aby mohl založit butiky s dámským oblečením nazývané Next. Od roku 1982 se datuje současná podoba firmy Next, tehdy získala i svůj oficiální název Next.

Byl otevřen i první butik Next, a to 12. února roku 1982. V roce 1984 byla uvedena řada Next i pro muže. Téhož roku byl v Edinburghu otevřen i první mini butik, v kterém bylo dohromady jak pánské tak i dámské oblečení, obuv a dokonce i kavárna.

V srpnu roku 1985 uvedla společnost Next sérii „ Next Interiors“, nebo-li linii bytového textilu. V roce 1986 proběhla u společnosti zásadní změna, když se mateřská společnost J Hepworth&Son přejmenovala na Next plc. V roce 1987 byla uvedena na trh řada oblečení pro děti „Next childrenswear“ a v lednu v roce 1988 pak „Next Directory“.

V roce 2006 zahájila společnost internetový prodej elektroniky. Do roku 1991 používala firma logo next napsané malými písmeny na bílém pozadí. V sezóně 2005/2006 byla spuštěna kolekce s červeným značením.

Od roku 2007 představila společnost nové logo Next, jehož podobu zachovala dodnes. Společnost Next se tak stala britskou módní značkou zaměřující se na prodej stylových a kvalitních modelů oblečení, obuvi, módních doplňků a různých vybavení do domácnosti.

Své produkty distribuuje prostřednictvím třech různých kanálů, kterými jsou Next Retail (řetězec s více než 500 obchody ve Velké Británii a v Irsku), Next Directory (nákupní katalog a webové stránky s více než dvěma miliony aktivních zákazníků) a v neposlední řadě i Next International s více než 180 butiky a webovými stránkami mimo území Velké Británie.

Nejen ve světě, ale i v ČR, je značka Next velmi oblíbena, a to díky módnosti, a vysoké kvalitě.Zobrazit inzeráty zboží značky NEXT


mimi bazar dělící čára
mimi bazar dělící čára
těhotenství, porod a rodina
dělící čára
mimi bazar dělící čára
dělící čára

Výběr zboží z dětského bazaru
mimi bazar dělící čára
Naše porodnice
přehled porodnic v ČR, zajímavé články o těhotenství a porodu (úplný popis těhotenství týden po týdnu), seznamka pro maminky a těhotné ženy.

Naše antikoncepce
přehled všech druhů a metod antikoncepce - přirozené a hormonální metody, kondomy, nitroděložní tělíska, atd.

Radůzy recepty

Pěkný den - navigátor pro aktivní rodiny s malými dětmi

Outdoorové oblečení pro děti
mimi bazar dělící čára