www.nasemimi.cz - tisk detailu - Hezoučký umělý kožíšek M&Co, vel. 5-6 let (110/116) - Dětské bundičky, kombinézy, kabáty, vesty, saka

Hezoučký umělý kožíšek M&Co, vel. 5-6 let (110/116)

Hezoučký umělý kožíšek M&Co, vel. 5-6 let (110/116)

Cena: 139.00
+ 0.00 poštovné (konečná cena závisí na množství a pravidlech prodejce)
Nošený, stále hezký, lehoučký, prací chundelatý, dlouhosrstý umělý kožíšek, supr módní doplněček, materiál polyester, podšívka také polyester, zapínání na 3 knoflíky, barvička žíhaná bílá, černá, trochu i hnědé, u krku límec, není do velké zimy, měly jsme na svatbu na šaty, d. 48, š. v průramku 36, dole 42cm, střih do A, rukáv od průramku 28, od límce 51, od ramene 43, š. ramen 30cm
Velikost:

110

Sekce:

Dětské bundičky, kombinézy, kabáty, vesty, saka

Značka:

M&Co

Autor: alca (ID: 1115)
04.10.2020
OBCHODNÍ PODMÍNKY:
Dobrý den maminky!

Děkuji za Váš zájem o nabízené zboží, ráda bych Vás seznámila se svými podmínkami prodeje.

Nabízím, až na výjimku, použité oblečení, jeho popis odpovídá aktuálnímu stavu, snažím se upozornit na různé nedostatky, píši nejen udanou velikost, ale i skutečné jednotlivé rozměry. Samozřejmě odpovím na jakýkoliv doplňkový dotaz. Rezervace zboží je závislá na naší domluvě, ale činí standardně 7 dní.

Přijímám pouze platby převodem na bankovní účet, což lze provést i poukázkou typu A. Na dobírku zasílám pouze ve výjimečných případech stálým odběratelům. Na Slovensko zatím nezasílám. Cena poštovného se odvíjí od tarifů České pošty. U zakázek do 100,- Kč je zvýšeno ještě o max.10,-Kč za balné a bankovní poplatek. Nyní činí min. poštovné + balné 40Kč.

Zboží zasílám 1x týdně, ale až po připsání platby na bankovní účet, který kontroluji 2x týdně nebo po doručení peněz na jméno. Variabilní symbol Vám zašlu po rezervaci, nezapomeňte uvádět, platby se bez něho špatně dohledávají! Po obdržení zásilky mi prosím napište, abych věděla, že vše proběhlo v pořádku.

Děkuji za objednávky a přeji příjemný den.

klikněte pro detail -