www.nasemimi.cz - tisk detailu - *Jako nová kombinéza s rukavičkama, vel. 62 - Dětské bundičky, kombinézy, kabáty, vesty, saka

*Jako nová kombinéza s rukavičkama, vel. 62

*Jako nová kombinéza s rukavičkama, vel. 62

Cena: 119.00
+ 0.00 poštovné (konečná cena závisí na množství a pravidlech prodejce)
Nevyužitá silonová kombinéza s kapucí, pro nenáročnou maminku, rukávy a nohavice do gumy, v pase na bocích guma, aby kombinéze lépe přiléhala, zapínání na zip, který je až do zadní části, snadné oblékání, přes něj ještě léga na suché zipy, rukavičky na šňůrce, uvnitř úplet, mezivrstva vatelín, rozměry: d. celková 57, od rozkroku dolů 22, ramena 32, rukáv od ramen 20,5 cm
Velikost:

0 - 3 měsíce

Sekce:

Dětské bundičky, kombinézy, kabáty, vesty, saka

Značka:

... jiná značka ...

Autor: Rákosníček (ID: 2607)
18.11.2017
OBCHODNÍ PODMÍNKY:
Dobrý den maminky!

Děkuji za Váš zájem o nabízené zboží, ráda bych Vás seznámila se svými podmínkami prodeje.

Nabízím, až na výjimku, použité oblečení nošené jedním dítětem, které je vyprané, jeho popis odpovídá aktuálnímu stavu, snažím se upozornit na různé nedostatky, píši nejen udanou velikost, ale tam, kde je to zapotřebí i jednotlivé rozměry.

Ráda odpovím na jakýkoliv doplňkový dotaz. Rezervace zboží je závislá na naší domluvě, ale činí standardně 7 dní.

Upřednostňuji platby převodem na bankovní účet, což lze i poukázkou typu A, popř. poštovní poukázkou na jméno typu C. Na dobírku zasílám pouze ve výjimečných případech stálým odběratelům. Na Slovensko zatím nezasílám. Cena poštovného se odvíjí od tarifů České pošty. U zakázek do 100,- Kč je zvýšena ještě o 10,-Kč za balné a bankovní poplatek.

Zboží zasílám 1x týdně, ale až po připsání platby na bankovní účet, který kontroluji 2x týdně nebo po doručení peněz na jméno. Variabilní symbol Vám zašlu po rezervaci, nezapomeňte uvádět, platby se bez něho špatně dohledávají! Po obdržení zásilky mi prosím napište, abych věděla, že vše proběhlo v pořádku.

Děkuji za objednávky a přeji příjemný den.

klikněte pro detail -
klikněte pro detail -
klikněte pro detail -
klikněte pro detail -