www.nasemimi.cz - tisk detailu - Jako nové společenské šaty MONSOON, vel. 9 let - Dětské šatičky, sukýnky, halenky, tuniky, overaly

Jako nové společenské šaty MONSOON, vel. 9 let

Jako nové společenské šaty MONSOON, vel. 9 let

Cena: 299.00
+ 0.00 poštovné (konečná cena závisí na množství a pravidlech prodejce)
Dovezené luxusní, polyesterové, vypodšívkované šaty v jemné lila barvičce na tenká ramínka, nejsou ještě ani prané, sedlo krajka, pas našité umělé květy, vzadu krytý zip, přibraná, naskládaná, kolová sukeň, hladká a šifonová spodnička, v bocích pod sedlem uchycena vázačka, která se váže vzadu, d. 82, od ramene po konec sedla 27, š. v průramku 35cm
Velikost:

134

Sekce:

Dětské šatičky, sukýnky, halenky, tuniky, overaly

Značka:

... jiná značka ...

Autor: alca (ID: 1115)
05.06.2021
OBCHODNÍ PODMÍNKY:
Dobrý den maminky!

Děkuji za Váš zájem o nabízené zboží, ráda bych Vás seznámila se svými podmínkami prodeje.

Nabízím, až na výjimku, použité oblečení, jeho popis odpovídá aktuálnímu stavu, snažím se upozornit na různé nedostatky, píši nejen udanou velikost, ale i skutečné jednotlivé rozměry. Samozřejmě odpovím na jakýkoliv doplňkový dotaz. Rezervace zboží je závislá na naší domluvě, ale činí standardně 7 dní.

Přijímám pouze platby převodem na bankovní účet, což lze provést i poukázkou typu A. Na dobírku zasílám pouze ve výjimečných případech stálým odběratelům. Na Slovensko zatím nezasílám. Cena poštovného se odvíjí od tarifů České pošty. U zakázek do 100,- Kč je zvýšeno ještě o max.10,-Kč za balné a bankovní poplatek. Nyní činí min. poštovné + balné 40Kč.

Zboží zasílám 1x týdně, ale až po připsání platby na bankovní účet, který kontroluji 2x týdně nebo po doručení peněz na jméno. Variabilní symbol Vám zašlu po rezervaci, nezapomeňte uvádět, platby se bez něho špatně dohledávají! Po obdržení zásilky mi prosím napište, abych věděla, že vše proběhlo v pořádku.

Děkuji za objednávky a přeji příjemný den.

klikněte pro detail -