www.nasemimi.cz - tisk detailu - Krásné triko GEORGE, vel. 11-12 let - Dětská trika, košile, mikiny, svetry, pulovry

Krásné triko GEORGE, vel. 11-12 let

Krásné triko GEORGE, vel. 11-12 let

Cena: 99.00
+ 0.00 poštovné (konečná cena závisí na množství a pravidlech prodejce)
Sytě černé, bavlněné, neoprané, minimálně oblečené triko z kolekce SUPERGIRL, vpředu supr potisk v neónových barvách, vzadu střih delší, dokulata, d.58-59,5cm, š. 40cm v průramku, 39cm v pase, 41,5cm dole
Velikost:

146

Sekce:

Dětská trika, košile, mikiny, svetry, pulovry

Značka:

GEORGE

Autor: alca (ID: 1115)
07.09.2019
OBCHODNÍ PODMÍNKY:
Dobrý den maminky!

Děkuji za Váš zájem o nabízené zboží, ráda bych Vás seznámila se svými podmínkami prodeje.

Nabízím, až na výjimku, použité oblečení, jeho popis odpovídá aktuálnímu stavu, snažím se upozornit na různé nedostatky, píši nejen udanou velikost, ale i skutečné jednotlivé rozměry. Samozřejmě odpovím na jakýkoliv doplňkový dotaz. Rezervace zboží je závislá na naší domluvě, ale činí standardně 7 dní.

Přijímám pouze platby převodem na bankovní účet, což lze provést i poukázkou typu A. Na dobírku zasílám pouze ve výjimečných případech stálým odběratelům. Na Slovensko zatím nezasílám. Cena poštovného se odvíjí od tarifů České pošty. U zakázek do 100,- Kč je zvýšeno ještě o max.10,-Kč za balné a bankovní poplatek. Nyní činí min. poštovné + balné 40Kč.

Zboží zasílám 1x týdně, ale až po připsání platby na bankovní účet, který kontroluji 2x týdně nebo po doručení peněz na jméno. Variabilní symbol Vám zašlu po rezervaci, nezapomeňte uvádět, platby se bez něho špatně dohledávají! Po obdržení zásilky mi prosím napište, abych věděla, že vše proběhlo v pořádku.

Děkuji za objednávky a přeji příjemný den.

klikněte pro detail -