www.nasemimi.cz - tisk detailu - Tepláky GEORGE, vel. 140-146 (10-11 let) - Dětské kalhoty, rifle, tepláky, kraťasy, oteplovačky, legíny

Tepláky GEORGE, vel. 140-146 (10-11 let)

Tepláky GEORGE, vel. 140-146 (10-11 let)

Cena: 99.00
+ 0.00 poštovné (konečná cena závisí na množství a pravidlech prodejce)
Středně silné šedé tepláky GEORGE s růžovými lampasy, rovný střih, v pase pružný lem, a zdobná šńůrka, boční kapsy, bezchybný obrázek, tepláky jsou jen asi 2x prané, takže v hezkém stavu, konce nohavic bez známek nošení, d. 86, od rozkroku dolů 66, š. nohavice dole 19, pas v klidu 31cm
Velikost:

146

Sekce:

Dětské kalhoty, rifle, tepláky, kraťasy, oteplovačky, legíny

Značka:

GEORGE

Autor: papája (ID: 1004)
14.04.2016
OBCHODNÍ PODMÍNKY:
Dobrý den maminky!

Děkuji za Váš zájem o nabízené zboží, ráda bych Vás seznámila se svými podmínkami prodeje.

Nabízím použité značkové oblečení po mém synovi, ale i po dětech kamarádek. Jelikož toho máme hodně a dětičky to nestíhají unosit, jedná se vesměs o velmi málo nošené nebo jen přeprané, či úplně nové kousky.

Popis odpovídá aktuálnímu stavu, snažím se upozornit na případné nedostatky, píši nejen udanou velikost, ale i skutečné jednotlivé rozměry. Samozřejmě odpovím na jakýkoliv doplňkový dotaz.

Rezervace zboží je závislá na naší domluvě, i když standardně bývá 4 dny, což je maximální doba převodu peněz mezi bankami. Tuto dobu lze po domluvě prodloužit, a to s ohledem na mateřskou a podobně.

V případě, že si zboží zarezervujete a následně svůj úmysl změníte, předpokládám, že mě o tom budete neprodleně informovat, aby zboží nebylo zbytečně blokováno!!!

Upřednostňuji pouze platby předem převodem na bankovní účet, což lze i poukázkou typu A, popř. poštovní poukázkou na jméno typu C.

Nepřijímám platby složenkou.

Zboží na dobírku a na Slovensko po špatných zkušenostech neposílám.

Obyčejné zásilky posílám pouze na vyžádání kupujícího, tudíž i na jeho riziko.

Cena poštovného se odvíjí dle tarifů České pošty + 10,-Kč za balné a bankovní poplatek.

Zboží zasílám co nejdříve po připsání peněz na účet. O odeslání zásilky vždy předem informuji. Variabilní symbol Vám zašlu po rezervaci, nezapomeňte uvádět, platby se bez něho špatně dohledávají!

Po obdržení zásilky očekávám, že mi napište, abych věděla, že vše proběhlo v pořádku.

Děkuji za objednávky a přeji příjemný obchůdek!

klikněte pro detail -
klikněte pro detail -
klikněte pro detail -
klikněte pro detail -
klikněte pro detail -