mimi bazar dělící čára
mimi bazar dělící čára

Bazárek - kategorie
mimi bazar dělící čára
Sdílet na: Facebook

GESSLEIN

Krásné polodupky GEORGE, vel. 3-6 měsíců

Cena: 49.00
+ poštovné
Málo nošené polodupky, vhodné pro holčičky i kluky, krásně sytě červená, kvalitní bavlna, hezčí než na fotu, hezký potisk, d. 32 k nártu, k začátku ťapinky, od rozkroku k ťapince 17, pas 17-23cm
Autor: Růža (ID: 5154)
11.03.2018
Gesslein Trend

Cena: 7500.00
+ poštovné
Prodám béžovo-šedo zelený kočárek zn. Gesslein Trend s transportní taškou na miminko GESSLEIN C-Lift pro děti od narození do 3 let. Má prodlouženou rukojeť s možností nastavení její výšky. Kola jsou nafukovací a ložiskově uložená. Boudička kočárku je vybavena okénkem, kapsou a kšiltem proti slunci, zadní část boudičky můžete jednoduše odepnout a vrchní část pak používat jako sluneční střechu. Kočár má polstrovaný pětibodový bezpečnostní pás. Opěrku zad lze polohovat od polohy vleže do úplné polohy vsedě. Opěrka pod nožičky dítěte je také polohovací od polohy vsedě do úplné polohy vleže. Kočár má i nánožník, U- nástavbu, madlo a pláštěnku. PC 18.500,-Kč.
Autor: Stáňa (ID: 20615)
17.04.2013
Gesslein-VisionS

Cena: 9000.00
+ poštovné
Prodám kočárek pro náročné Gesslein-VisionS dělaný v Německu, pův. cena 23tis. Korbička je otočná po i proti směru jízdy, otočné přední kolo s možností aretace. Nenafukovací kola – nemůžete nikdy píchnout! Lehké odpružení, nákupní koš. Ve výbavě je taška na miminko s pevnými zády ze speciální tkaniny(v létě chladí, v zimě hřeje) a pro starší děti z ní pak jde udělat fusak na zimu a v létě vložka do kočárku.Samozřejmost í je 5bodové upínání, madlo před dítětem, pláštěnka, slunečník, okénko ve stříšce,kapsička ve stříšce na drobnosti,, polohování zad do úplného lehu, polohování nožiček, prací potah, polohovací rukojeť a praktická přebalovací taška.
Autor: Kuči (ID: 13704)
11.02.2013
 


mimi bazar dělící čára
mimi bazar dělící čára
těhotenství, porod a rodina
dělící čára
mimi bazar dělící čára
dělící čára

Výběr zboží z dětského bazaru
mimi bazar dělící čára
Přehled zboží značky GESSLEIN
Naše porodnice
přehled porodnic v ČR, zajímavé články o těhotenství a porodu (úplný popis těhotenství týden po týdnu), seznamka pro maminky a těhotné ženy.

Naše antikoncepce
přehled všech druhů a metod antikoncepce - přirozené a hormonální metody, kondomy, nitroděložní tělíska, atd.

Radůzy recepty

Pěkný den - navigátor pro aktivní rodiny s malými dětmi

Outdoorové oblečení pro děti
mimi bazar dělící čára