www.nasemimi.cz - tisk detailu - Krásné šaty YOUNG DIMENSION, vel. 7-8 let - Dětské šatičky, sukýnky, halenky, tuniky, overaly

Krásné šaty YOUNG DIMENSION, vel. 7-8 let

Krásné šaty YOUNG DIMENSION, vel. 7-8 let

Cena: 209.00
+ 0.00 poštovné (konečná cena závisí na množství a pravidlech prodejce)
V top stavu, luxusní, dovezené šatičky vhodné i na společenské akce bohatá sukeň se 4 vrstvami, spodní hladká podšívka, jemné plátno, dále tylové, volánové sukně, poslední se zlatými třpytkami, pas gumka se třpytkami, horní díl pružný bavlna s elastanem, více na tělo, jemný melírek, vzadu na slzičku, vpředu flitříkové srdíčko, uvedená velikost až 8 let, ale řekla bych spíš na těch 7, záleží na dítěti, měřte, d. 70, od ramene do středu gumy v pase 29cm, š. v průramku 31, š. ramen 25, š. v pase 28cm guma v klidu
Velikost:

122

Sekce:

Dětské šatičky, sukýnky, halenky, tuniky, overaly

Značka:

... jiná značka ...

Autor: alca (ID: 1115)
20.11.2019
OBCHODNÍ PODMÍNKY:
Dobrý den maminky!

Děkuji za Váš zájem o nabízené zboží, ráda bych Vás seznámila se svými podmínkami prodeje.

Nabízím, až na výjimku, použité oblečení, jeho popis odpovídá aktuálnímu stavu, snažím se upozornit na různé nedostatky, píši nejen udanou velikost, ale i skutečné jednotlivé rozměry. Samozřejmě odpovím na jakýkoliv doplňkový dotaz. Rezervace zboží je závislá na naší domluvě, ale činí standardně 7 dní.

Přijímám pouze platby převodem na bankovní účet, což lze provést i poukázkou typu A. Na dobírku zasílám pouze ve výjimečných případech stálým odběratelům. Na Slovensko zatím nezasílám. Cena poštovného se odvíjí od tarifů České pošty. U zakázek do 100,- Kč je zvýšeno ještě o max.10,-Kč za balné a bankovní poplatek. Nyní činí min. poštovné + balné 40Kč.

Zboží zasílám 1x týdně, ale až po připsání platby na bankovní účet, který kontroluji 2x týdně nebo po doručení peněz na jméno. Variabilní symbol Vám zašlu po rezervaci, nezapomeňte uvádět, platby se bez něho špatně dohledávají! Po obdržení zásilky mi prosím napište, abych věděla, že vše proběhlo v pořádku.

Děkuji za objednávky a přeji příjemný den.

klikněte pro detail -