BIO produkty

Zpět na přehled diskuzí

VLOŽENÍ NOVÉHO PŘÍSPĚVKU:

Diskuzní příspěvek může vložit pouze registrovaný (registrační formulář) a aktivně přihlášený uživatel (přihlásit se).
krémy
Mě se hodně osvědčily portugalské krémy (https://portuguesa.cz/cs/49-kremy), protože jsou i na mojí velmi cítilivou pokožku... jsou bio už jen proto, že nemají přidanou žádnou chemii navíc.
sakhina95 (ID: 34494)   osobní profil
26.06.2019 11:32:41

Přírodní kosmetika
Přírodní kosmetiku Hristinu mám taky oblíbenou. Ráda ji nakupuju na jejich stránkách.
Abi7 (ID: 34260)   osobní profil
04.05.2019 21:35:55

Přírodní kosmetika
Já nakupuju přírodní kosmetiku pro miminko na stránkách hristina.cz. Jsme s ní moc spokojeni.
Niccol (ID: 34142)   osobní profil
05.04.2019 21:46:57

Přírodní kosmetika
Jsem nevěděla, že Bio kosmetika je i pro miminka. A jakou značku kupujete?
MagdaMag5 (ID: 33995)   osobní profil
10.03.2019 13:14:17

přírodní kosmetika
V naší rodině používáme také přírodní kosmetiku. U malé jsem ji začla používat už od miminka a je to úplně něco jiného než ta kosmetika klasická. Určitě už měnit nebudeme a zůstaneme u Bio.
GustavaGor (ID: 33755)   osobní profil
11.02.2019 21:12:59

Bio
Na bio jídlo moc nejsme ale s rodinou nikdy nekupujeme kožené výrobky. Ted jsme našli nový trend na https://portuguesa.cz, a to korkové výrobky. Zkoušel už je někdo? Jak dlouho vydží kabelka?
AnnaJar (ID: 31737)   osobní profil
26.02.2018 15:04:13

chlorella
ahojte, pomáhá z těla odstranovat těžké kovy,toxiny a další jedovaté látky,pomáhá odstranit chronickou zácpu,čistí trávící ustrojí,jako probiotikum podporuje tvorbu prospěšných lactobacilů a bifidobakterií,podporuje zdravou krvetvorbu,zvyšuje hladinu hemoglinu,podporuje kožní metabolismus,hojení ran a vředů,posiluje imunitu organismu proti virovým onemocněním,podporuje zdravé funkce reprodukčních orgánů,prospívá celkové regeneraci organismu,zvyšuje energii a vitalitu a další a další věci my ji bereme celá rodinka plus malej má 4 a už jí bere od 1 roku a jsme s ní moooc spokojeni proto posílám dál
bobina22 (ID: 17366)   osobní profil
27.10.2010 08:52:05

bio bio
dobrý den mypoužíváme celá rodina 100%přírodní chlorellu jde cvlasně o zeleninu,ale jinak pomáhá snad na všechno super věc a malej jí přímo miluje bere jí od roku a už mu jsou4 a je fakt,že bývá málo nemocen atd.
bobina22 (ID: 17366)   osobní profil
16.10.2010 20:03:42

Bio produkty jím už rok a půl
Ráda bych se s vámi sdílela o muj příběh se zelenými potravinami.Je to bomba a převyšuje veškerou nabídku bio produktů.Dávám v sázku své jméno.Renca
renie (ID: 17226)   osobní profil
01.10.2010 22:49:59

Bio kosmetika
Přeji dobrý den. Já jsem tošku blázen do bio nebo ekologických věcí. Kosmetika, potraviny, prostě všechno. Začala jsem zkoumat složení a stalo se to i mým koničkem. Pro moji malou jsem pouzívala krémy weleda nebo lavera, ale ráda zkouším a ověřuji nové značky. Teď mě nadchl dětský přebalovací krém značky Bioplasis. Obsahuje mastichový olej, který je antibakteriální. KDyž se mi objeví ekzém, tak si to namažu tímhle krémem a do 3 dnů je to pryč. Raději jsem si pořídila vlastní krém s mastichou, abych ho Kačence nevypotřebovala :-) Mohu jen doporučit...
Pavla78 (ID: 14543)   osobní profil
12.03.2010 10:36:45

Bio kosmetika
Zdravím, já mám velmi ráda bio kosmetiku a bio esenciální olejíky, jsem silná alergička i s ekzémem a mně velmi vyhovují esenciální oleje i tělové oleje. Nemám po nich vůbec žádnou reakci ani já ani můj malý kluk, jsme na tom oba stejně. Jinak souhlasím, že i ono bio mléko je úžasné.
Hezké vánoce všem...
Nella (ID: 13198)   osobní profil
19.12.2009 21:04:00

BIO kefírové mléko
Zdravím, oblíbili jsme si kefírové biomléko od Olmy. Má 1,5 % tuku, obsahuje probiotické kultury a ušlechtilé kvasinky. Stojí sice přes 20 Kč, ale dnes jsou drahé všechny mléčné výrobky, co za něco stojí. Já si k tomu dám třeba suchý tmavý rohlík nebo vařené brambory, tak zas ušetřím na másle. Poradila nám ho kámoška, která má doma alergika a ten poslední dobou pije půl litru tohoto mléka denně a alergické reakce se zmírnily. Doporučuji!
Pepíno (ID: 1250)   osobní profil
11.06.2009 09:53:04

BIO znamená bez chemie
Jistě jste v supermarketech narazili na výrobky nesoucí značku BIO.

Takto označené jsou potraviny, které neobsahují žádné chemikálie a umělé látky, pocházejí z ekofarmy a velice prospívají zdraví.

Pěstování a zpracování biopotravin se řídí přísnými pravidly. Pokud se zemědělec rozhodne vyrábět BIOPRODUKTY, musí se nahlásit na ministerstvu zemědělství. Na základě registrace a přísných kontrol a certifikací obdrží certifikát, který má platnost 12 měsíců od vystavení. Jeho výrobky pak mohou být označeny zeleným logem BIO.

Biopotraviny jsou přírodně vyráběné kvalitní potraviny, které jsou neškodné, nezávadné, čistě přirozeného původu. Při pěstování, výrobě a úpravě bioproduktů se musí dodržovat velice přísná kritéria.

Cílem je, aby se ke spotřebiteli dostaly produkty, které si zachovají svůj přirozený charakter, barvu, vůni a chuť. Toho všeho se dosahuje bez použití chemických barviv, konzervačních látek a podobně.

V naší republice jsou v bio kvalitě k dostání tyto biopotraviny: mléko a mléčné výrobky, sýry, vejce, těstoviny, mouka, ovoce a zelenina, koření, cereální výrobky, maso hovězí i vepřové, čaje, atd.

Počet druhů bioproduktů stále stoupá a jistě budou mít nezastupitelné místo na pultech specializovaných bioprodejen, ale i v regálech supermarketů.

Dle laboratorních studií je prokázáno, že například :

- biomléko obsahuje asi o 60 % více antioxidantů a až 3x více kyseliny linolové, než mléko obyčejné, neobsahuje zbytky antibiotik a pesticidů, má přirozené množství tuku
- biosýr nekoupíte tavený, protože tavicí soli jsou zdraví škodlivé
- bioovoce a biozelenina má asi o 40% více antioxidantů a obsahuje i více minerálů, než klasické ovoce a zelenina

Antioxidanty snižují riziko rakoviny a srdečních onemocnění.

Esenciální nenasycená kyselina linolová (CLA) podporuje rozvoj imunitního systému a tím obranyschopnost organismu, snižuje riziko výskytu ekzému, ale i rakoviny, aterosklerózy a diabetu.

Biopotraviny nejsou jen módní záležitostí, ale patří ke zdravému životnímu stylu.

Možná budete namítat, že jsou dosti drahé. Jistě máte pravdu, ale buďte si jisti, že ty peníze navíc investujete do svého zdraví, a to se každopádně vyplatí!

Pište nám svoje zkušenosti s bio produkty, těšíme se na Vaše příspěvky!!!

SPRÁVCE DISKUZE
10.06.2009 15:53:29

VLOŽENÍ NOVÉHO PŘÍSPĚVKU:

Diskuzní příspěvek může vložit pouze registrovaný (registrační formulář) a aktivně přihlášený uživatel (přihlásit se).

mimi bazar dělící čára
mimi bazar dělící čára
těhotenství, porod a rodina
dělící čára
mimi bazar dělící čára
dělící čára
mimi bazar dělící čára
Naše porodnice
přehled porodnic v ČR, zajímavé články o těhotenství a porodu (úplný popis těhotenství týden po týdnu), seznamka pro maminky a těhotné ženy.

Naše antikoncepce
přehled všech druhů a metod antikoncepce - přirozené a hormonální metody, kondomy, nitroděložní tělíska, atd.

Radůzy recepty

Pěkný den - navigátor pro aktivní rodiny s malými dětmi

Outdoorové oblečení pro děti
mimi bazar dělící čára