dělící čára

Horoskopy

Vyhledat čínské znamení dle data narození
dělící čára
dělící čára
Vše o dietě a snižování váhy najdete na www.nasemimi.cz
mimi bazar dělící čára

Vítejte na komunitním portálu www.nasemimi.cz v sekci

Jména, horoskopy a numerologie

Čínský horoskop Sluneční znamení

Jelikož je dnešní doba až příliš civilizovaná a velice uspěchaná, trpí mnozí z nás nejen fyzickými, ale i duševními nemocemi. Chybí čas, abychom se vyznali sami v sobě, natož v těch ostatních a proto děláme stále dokola stejné chyby.

V poslední době se těší stále větší oblibě horoskopy, a to jak podle Čínského lunárního kalendáře, tak i kalendáře západního, kterému vévodí Sluneční znamení.

Kompletní průvodce čínským horoskopem


Velká část dnešní lidské populace se v odkazech našich předků snaží najít ukryté moudro, aby tak lépe pochopila jisté skutečnosti, které nás provázejí celým životem a často jim lze jen stěží uniknout.

I my se vám pomocí našich stránek pokusíme poodhalit důvody chování vašich nejbližších a možná se nám podaří, že začnete nejen sebe, ale i své okolí lépe chápat. Zjistíte, proč se s partnerem nemůžete shodnout, ať děláte, co děláte, proč je vaše dítě tvrdohlavé, i když s ním chcete řešit vše po dobrém, proč utrácíte víc, než na co stačí vaše peněženka, přestože vás to úplně ničí,…. A nejen to, možná odhalíte své skryté vlohy a nadání, jejichž prohloubením a následným využitím konečně dosáhnete vytyčeného životního cíle.

mimi bazar dělící čára
těhotenství, porod a rodina
dělící čára

Výběr zboží z dětského bazaru
mimi bazar dělící čára

Radůzy recepty

Pěkný den - navigátor pro aktivní rodiny s malými dětmi

Outdoorové oblečení pro děti
mimi bazar dělící čára