Levná dovolená

Zpět na přehled diskuzí

VLOŽENÍ NOVÉHO PŘÍSPĚVKU:

Diskuzní příspěvek může vložit pouze registrovaný (registrační formulář) a aktivně přihlášený uživatel (přihlásit se).
dovolená
My sice nejedeme na letní dovolenou v našem časovém pásmu, ale pojedeme během Vánoc také do tepla :-) Konkrétně tedy do Thajska na 14 dní s manželem a moc se na to těším :-) Teď se na to ještě správně a pořádně vybavit... Zrovna pro nás pro oba objednávám nové polarizační brýle ze stránek https://www.hotovebryle.cz/ ;-)
ferenze113 (ID: 36404)   osobní profil
03.11.2020 22:41:59

Tady máte pár pěkných možností :)
Tady máte pár velice pěkných možností: http://www.zaparkujteuletiste.cz/top-5-nejlevnejsich-destinaci-leto-2017 :))

A myslím, že to není vůbec špatné :
domino.romino (ID: 31090)   osobní profil
28.07.2017 18:14:33

Tunisko jen 5*****
Když jsme jezdili na dovolenou jen sami, tak jsme neměli na hotel a poskytované služby takové nároky, jako máme teď, když dítě máme. Letos jsme se vydali na dovolenou do Tuniska, nechali jsme si poradit, ze si máme vybrat hotel s pěti hvězdičkami, all inclusive. Udělali jsme dobře, měli jsme se krásně, jídlo perfektní, k dispozici pořád pitná voda v lahvičkách, pokoje pěkné a čisté, obsluha bezvadná, bazénky pro děti i velké pro dospělé, tobogány...,nikdy bych už asi nejela do Tuniska do hotelu s méně hvězdičkami.
táboračka77 (ID: 3649)   osobní profil
22.10.2008 14:37:44

Výběr dovolené, na co si dát pozor.
Léto je v plném proudu a mnozí z Vás mají již po dovolené a jsou možná plni nezapomenutelných zážitků a emocí, ale jsou i tací, kteří teprve letní dovolenou plánují a čekají na "Levnou dovolenou".

Chceme Vám jen připomenout, že ne vždy slovo "Levná dovolená" znamená "Nejlepší dovolená"!

Pokud se tedy rozhodnete pro letní dovolenou na poslední chvíli, tzv. Last minute, buďte obezřetní a s rozvahou si kvalitu hotelu, podmínky stravování a ubytování rozvažte.

Zvlášte tehdy, cestujete-li do zahraničí, a to i s malými dětmi, je lépe do dovolené investovat více, hledat takovou dovolenou, kde je na děti pamatováno ať už zábavným parkem nebo dětským bazénem a animačním programem pro děti.

Vaše děti na dovolené totiž neocení klid, pohodu, slunce, ale naopak se cítí vytržené ze svého prostředí, od svých kamarádů a mnohdy Vám to dají najevo rozmrzelostí, pláčem a podobně.

Také vysoké teploty snášejí děti hůře než dospělí, musí skutečně pečlivě dodržovat pitný režim, což v mnoha zemích nelze vodou z kohoutku, ale pouze vodou z balených lahví.

Další nástrahou, na kterou si musíte dát skutečně pozor, je pojištění cestovní kanceláře, která zájezd pořádá. Ta musí mít ve smyslu zákona 159/99Sb. Pojištění proti úpadku.

Pokud zájezd kupujete přes cestovní agenturu, musí Vám ona kvalifikovaně odpovědět, případně ukázat na internetu, že pořádající cestovní kancelář toto pojištění skutečně má.

Další možností je nákup zájezdu přes internet, kde se na určitých stránkách shromažďují všechny last minute, např. www.zajezdy.cz.

I v tomto případě Vám musí provozovatel sdělit, která cestovní kancelář Vámi vybraný zájezd pořádá, abyste si mohli její pojištění proti úpadku ověřit.

Přejeme dobrou volbu, hodně odpočinku a jen ty nejlepší zážitky!!!!

Pokud se o své, třeba i negativní, zážitky podělíte, jistě naše čtenářky uvítají. Zvláště pak spokojenost nebo naopak zklamání s některou s cestovních kanceláří nezapomeňte zveřejnit!!
SPRÁVCE DISKUZE
01.08.2008 12:17:43

VLOŽENÍ NOVÉHO PŘÍSPĚVKU:

Diskuzní příspěvek může vložit pouze registrovaný (registrační formulář) a aktivně přihlášený uživatel (přihlásit se).

mimi bazar dělící čára
mimi bazar dělící čára
těhotenství, porod a rodina
dělící čára
mimi bazar dělící čára
dělící čára

Výběr zboží z dětského bazaru
mimi bazar dělící čára
Naše porodnice
přehled porodnic v ČR, zajímavé články o těhotenství a porodu (úplný popis těhotenství týden po týdnu), seznamka pro maminky a těhotné ženy.

Naše antikoncepce
přehled všech druhů a metod antikoncepce - přirozené a hormonální metody, kondomy, nitroděložní tělíska, atd.

Radůzy recepty

Pěkný den - navigátor pro aktivní rodiny s malými dětmi

Outdoorové oblečení pro děti
mimi bazar dělící čára