Dětské nemoci-zánět močových cest

Zpět na přehled diskuzí

VLOŽENÍ NOVÉHO PŘÍSPĚVKU:

Diskuzní příspěvek může vložit pouze registrovaný (registrační formulář) a aktivně přihlášený uživatel (přihlásit se).
neurorehabilitace
Se svojí holčičkou jsem na terapii docházela po dobu 4 týdnů. Podívejte se na www.neuroaxon.cz tam je terapie dobře popsaná pro představu :-)
Milada123456aa (ID: 30342)   osobní profil
26.05.2016 23:16:38

neurorehabilitační klinika
Dobrý den, sháním pro syna nějakou neurorehabilitační kliniku. Ta terapie kosmík probíhá prosímvás jak a o co vůbec jde?
Stanka1Stanka (ID: 30334)   osobní profil
25.05.2016 07:55:29

neurorehabilitační klinika
S klinikou Axon kde se tereapie kosmík dělá zkušenost mám a velmi dobrou, můžu doporučit!! :) Příjemný prostředí i personál :)
Pampeliska4433 (ID: 30264)   osobní profil
12.04.2016 17:26:54

neurorehabilitace
Ráda bych se zeptala i když nevím jestli mi v této diskuzi někdo odpoví..chci vědět zda má někdo zkušenost s nějakou nurorehabilitační klinikou? Nejlépe konkrétně s terapií Kosmík a jakou?
Lindushka25 (ID: 30236)   osobní profil
26.03.2016 10:31:04

záněty MOČOVÝCH cest
Trpíte na záněty močových cest?
Poradím jak na to . Moje dcera trpěla na záněty a bylo to opravdu velice nepříjemné.Bylo to stále dokola léky a opět záněty.Už jsem si nevěděla rady bylo to velice nepříjemné.Poté jsem se dozvěděla o přírodních produktech,OK Tau a OK Alfa brala je pravidelně a za 3 měsíce problémy konečně přešly a dnes už je tomu půl roku a tento problém je už minulostí. Pokud máte tento problém doporučuji z vlastní zkušenosti.
vlastafu (ID: 18769)   osobní profil
26.09.2012 19:02:34

Zánět močových cest a bylinky
Zánět močových cest bývá rozšířen nejen u dospělých, ale je velice rozšířen u dětí do tří let. Častěji trápí holčičky než chlapce. Důkladnou léčbou je možné zánět vyléčit.

Infekce močových cest jsou způsobeny bakteriemi, které se množí v teplé moči a potom se dále mohou šířit.
Nemoc však může být způsobena i tehdy, když se prochladne od nohou za studeného počasí, sedzením na studených schodech, kamenech, na zemi, nebo když používáte příliš tenké spodní prádlo a oblečení.
Zvláště u holčiček by se neměl chlad a průvan podceňovat.

Příznaky zánětu močových cest jsou nejen pálení při močení, ale i časté nucení na močení, při kterém ale vyjde pouze jen pár kapek, horečka, bolesti břicha a nechutenství.
U malých dětí jsou příznaky nemoci různé, proto lze diagnózu zjistit až kontrolou moče.
Při zánětu močových cest je velice důležité mít dostatečný přísun tekutin. Při jeho léčbě jsou velice účinné i bylinné směsi a různé éterické oleje. Záleží ale na tom, o jaký typ zánětu močových cest se jedná. Zánět močových cest lze rozlišit na dva typy.

V obou případech můžete použít urologickou směs bylin.
Mezi účinné bylinky patří lichořeřešnice větší a řebříček obecný.

Silice lichořeřešnice působí hlavně bakteriostaticky a řadí se mezi antibiotika rostlinného původu. Užívá se při chronických i akutních zánětech močových cest.

Řebříček obecný uvolňuje křeče, působí na žaludeční obtíže, utišuje kašel a pozitivně působí na krevní oběh. Také tlumí krvácení a potlačuje křeče při menstruaci. Působí močopudně, žlučopudně a dezinfekčně, takže lze použít i při infekcích močových cest. Jestliže ho použijete ve formě koupelí, působí velice dobře na špatně se hojící rány a kožní defekty. Dlouhodobější užívání ale může způsobit závratě a bolesti hlavy.

Jestliže se zánět vyskytuje nebo neustále opakuje především v chladném počasí, v zimě, jste zimomřivější typ a bolesti jsou svíravého charakteru ( moč je čirá, či mírně zakalená), můžete použít, aby léčba byla cílenější, prostředky s éterickými oleji jalovce, tymiánu, eukalyptu globulu.
Jestliže máte zánět močových cest častěji v létě, jste spíše horký typ, bolest je pálivého charakteru ( moč je tmavá a sporadická), můžete použít éterické oleje levandule, eukalyptus citronovonný, citron, santal nebo řebříček.

Velice dobré je zařadit do jídelníčku brusinkovou nebo borůvkovou šťávu. Omezte mléčné výrobky, alkohol, cukr, kávu a džusy. Všechny tyto potraviny problémy s močovými cestami jen zhoršují.

SPRÁVCE DISKUZE
29.05.2008 12:39:21

VLOŽENÍ NOVÉHO PŘÍSPĚVKU:

Diskuzní příspěvek může vložit pouze registrovaný (registrační formulář) a aktivně přihlášený uživatel (přihlásit se).

mimi bazar dělící čára
mimi bazar dělící čára
těhotenství, porod a rodina
dělící čára
mimi bazar dělící čára
dělící čára

Výběr zboží z dětského bazaru
mimi bazar dělící čára
Naše porodnice
přehled porodnic v ČR, zajímavé články o těhotenství a porodu (úplný popis těhotenství týden po týdnu), seznamka pro maminky a těhotné ženy.

Naše antikoncepce
přehled všech druhů a metod antikoncepce - přirozené a hormonální metody, kondomy, nitroděložní tělíska, atd.

Radůzy recepty

Pěkný den - navigátor pro aktivní rodiny s malými dětmi

Outdoorové oblečení pro děti
mimi bazar dělící čára