Odpuzovač komárů i pro děti

Zpět na přehled diskuzí

VLOŽENÍ NOVÉHO PŘÍSPĚVKU:

Diskuzní příspěvek může vložit pouze registrovaný (registrační formulář) a aktivně přihlášený uživatel (přihlásit se).
Síť na komáry
To s tou sítí je pravda. Taky jsem už nevěděla, co proti komárům, tak jsem dala sítě do oken, ale i do dveří a pomohlo to. V domě jsme neměli žádný hmyz. Stojí to za zváženou.
karin (ID: 28864)   osobní profil
30.09.2014 12:11:10

repelent Protector
Doma používáme normálně sítě do oken, ale do přírody vždy jen s repelentem od Swissu. Jmenuje se Protector a je božíííí. Je proti klíšťatům i komárům v přírodě. Aplikuji i na 6 měsíční mimi a kočárek, nenechává žádné mastné nebo jiné stopy. A taky neobsahuje toxický deet.
M.a.m.i.n.k.a. (ID: 28453)   osobní profil
25.05.2014 21:00:27

Síť na komáry
Ahoj,
možná je to hloupá rada, ale nejlepší na komáry jsou opravdu ty sítě do oken. Stačí hustý vzorek a vybrat síť, u které není třeba při montáži vrtat do okna. Dali jsme si sítě skoro do všech oken a léto jsme zvládli téměř bez komárů. Můžu doporučit.
Polu (ID: 27973)   osobní profil
16.01.2014 11:48:57

odpuzovač komaru od chicca-nekupovat
Mám zkušenost že je to absolutně k ničemu!Jsem tak naštvaná,stálo to u nás 270kč a musela jsem to objednat v lakárně.Naše malá ma 3 měsíce a tak jsem nechtěla žádne svinstva,ale tohle vubec nepusobí,naše malá je doštípaná chudák hrozně,jsou to vyhozené peníze.Bydlíme v podkroví a tak máme otevřené okna i přes noc a už nevím co koupit.Dnes jsem zakoupila v Teta drogerii Biolit Hajánek proti komarum,je to sice od 1 roku,ale zkusíme,jinak mám i sítku přes postýlku,ale ty potvory se tam zřejmě dostanou a přitom než jdeme spát podáří se mi najít tak jednoho. Zdenka
estinka (ID: 21685)   osobní profil
17.08.2011 17:07:04

Zanza Chicco na komáry ano, či ne?
Ahoj, reaguji na váš názor a chci se jen zeptat Katko jestli mate ten Zanza co my?
Četla jsem zde o něm, našla jsem si to i na jejich stránkách, v obchodě ho také chválili a zatím fakt dobrý.
A i když je večer otevřené okno a svítí se, tak nelétají do místnosti takové ty zelené mušky a všelijaká havěť, normálně jich máme kolem lampiček a na stopě plno. Je pravda, že komárů u nás letos zazím moc nebylo, nebylo moc vlhko, teprve to asi přijde, to bych byla naštvaná, kdyby to nefungovalo a kámošky tuplem.
Zdravím!
Pepíno (ID: 1250)   osobní profil
24.08.2008 17:35:59

Katka
Ahoj, nemám s tím od Chicca dobrou zkušenost, na naše komáry vůbec neúčinkuje, máme ho asi měsíc a komáři si vesele lítají až do ložnice. A to je v zásuvce pořád.
KatkaSM (ID: 3879)   osobní profil
24.08.2008 16:52:17

Odpuzování komárů ultrazvukem
Ahoj, tak jsem dle vaší rady na zkoušku koupila odpuzovač Zanza do zásuvky, museli jsme pro něj dojet až do speciálky Chicco, cena byla 279Kč a zatím dobrý. Brala jsem i kamarádkám, takže toho v obchodě moc nezůstalo. Příští rok zkusím i ten na baterie, možná ještě letos, pokud porostou houby, aby nám to nebzučelo kolem hlavy.
Diky, doporučuji všem!
Pepíno (ID: 1250)   osobní profil
22.08.2008 20:34:57

Boj s komáry
Ahoj,
dík za radu ohledně zdraví neškodné novinky na ochranu
i našich nejmenších před komáry. Hned jsem poslala zprávičku dál a kamarádka si koupila od vámi doporučené firmy i gel proti komárům, který se natírá přímo na pokožku. Svou účinnost si zachovává i při opakovaném pobytu ve vodě, tedy výborný na plovču nebo spíš k moříčku, když je u nás počasí tak nestálé.
papája (ID: 1004)   osobní profil
15.08.2008 16:21:02

Komáři
Ahoj mamči,
jsem ráda za zveřejnění diskuze o odpuzovači komárů, který je ekologický a tak šetrný pro naše děti. Fakt moc zajímavé, nikdy jsem o tom ještě neslyšela.V poslední době je náš malý pořád poštípaný od komárů a to i přesto, že máme v zásuvce Off a vyzkoušeli jsme i jiné prostředky na podobném principu, ale nějak to na ně nezabírá. Nevím.....Je mi potom syna líto, pořád má na sobě červené pupínky, škrábe si je a tím se to jen a jen zhorší. Okamžitě se mrknu na internetové stránky a výrobek si objednám....Děkuji. Janča
janča (ID: 1218)   osobní profil
07.08.2008 20:56:38

Ekologický odpuzovač komárů
Nastala doba teplých nocí a bohužel ne každý má sítě proti komárům.

Jistě budete s námi souhlasit, že si kolikrát říkáte, ať už se ten komár konečně napije, dá pokoj a hlavně přestane bzučet, aby se dalo spát.

Ráno jste pak rozlámaní, hlavně pak děti bývají hodně poštípané, často si štípance rozškrábou až do krve.

Na trhu existuje několik druhů odpuzovačů komárů a much, které se zasunou do zásuvky, ale většinou pracují na bázi odpařování chemikálií, výrobce doporučuje při jejich použití větrat, takže do děckého pokoje tento přístroj určitě nepatří!

Jsou však i ekologické odpuzovače komárů, mezi ně patří např. výrobek ZANZA Chicco, který funguje na základě ultrazvuku, což odpuzuje komáry, ale nemá škodlivé účinky na lidi.
Přístroj se zasune do zásuvky, má dosah 25m2, malou spotřebu, je ekologický, nemusí se při jeho zapojení větrat.

Tento přístroj se dělá i jako přenosný model, který má v sobě 1,5V alkalickou baterii, jenž vydrží cca 100 hodin provozu, dá se připevnit třeba na pásek, oděv, kočárek, což se využije při procházkách, návštěvách lesa, večerním posezení v zahradě a podobně.

Cena přístrojů se pohybuje do 300 Kč a jistě se vyplatí!!!

Výrobce nabízí i další ochranu proti komárům, např. Gel proti komárům ZANZA Chicco 75ml, který chrání dítě před komáry a dalším hmyzem.

Základem gelu je indický šeřík, který má ochranné účinky, výrobek je bezpečný a vhodný i pro velmi citlivou pokožku novorozeňat.
Má zjemňující účinek, zanechává dětskou pokožku jemnou,
provoněnou a bez mastných skvrn. Akční ena výrobku cca 140 Kč.

Máte-li zkušenost s jinými osvědčenými přístroji a kosmetikou, napište!!!!SPRÁVCE DISKUZE
07.08.2008 09:12:01

VLOŽENÍ NOVÉHO PŘÍSPĚVKU:

Diskuzní příspěvek může vložit pouze registrovaný (registrační formulář) a aktivně přihlášený uživatel (přihlásit se).

mimi bazar dělící čára
mimi bazar dělící čára
těhotenství, porod a rodina
dělící čára
mimi bazar dělící čára
dělící čára

Výběr zboží z dětského bazaru
mimi bazar dělící čára
Naše porodnice
přehled porodnic v ČR, zajímavé články o těhotenství a porodu (úplný popis těhotenství týden po týdnu), seznamka pro maminky a těhotné ženy.

Naše antikoncepce
přehled všech druhů a metod antikoncepce - přirozené a hormonální metody, kondomy, nitroděložní tělíska, atd.

Radůzy recepty

Pěkný den - navigátor pro aktivní rodiny s malými dětmi

Outdoorové oblečení pro děti
mimi bazar dělící čára