Pokojíček pro batolata- barvy pro radost

Zpět na přehled diskuzí

VLOŽENÍ NOVÉHO PŘÍSPĚVKU:

Diskuzní příspěvek může vložit pouze registrovaný (registrační formulář) a aktivně přihlášený uživatel (přihlásit se).
postel pro 3-letou holčičku
Zdravím, no moji dcerce jsou už tři roky a tak jsme hledali vhodnou postel. Našli jsme moc pěkné stránky s širokým výběrem postelí a matrací. Vybrala jsem si postýlkou i s přistýlkou Cyprius, myslím že malá tu přistýlku za čas využije, až u nás budou přespávat kamarádi :) Jsme nadšení, tak se můžete také podívat.
Alicee (ID: 25159)   osobní profil
15.08.2012 08:44:33

dětský nábytek
No tak to je supr. To vypadá fakt skvěle. Ty jejich postýlky, kolébky, to nemá chybu. To je super. Asi tam od tud taky něco objednám. Snad to je i kvalitní..
Market82 (ID: 21813)   osobní profil
26.04.2012 10:46:10

dětský nábytek
Ahojky. Tak jsem objevila úžasnou stránku s dětským nábytkem. To sem si nemohla nechat pro sebe. http://svetpostylek.cz/
Tak o tom silně uvažuji, že naše budoucí mimčo, bude mít vybavení od tadud :). Moc krásný věci
Dádinka (ID: 22242)   osobní profil
18.04.2012 14:01:17

Veselé barvy na zdech v bytě
Ahoj v novém roce,
zrovna před vánocemi jsme malovali dětský pokoj a obývák. Moc se nám do toho nechtělo, stále jsme to odkládali, ale dostali jsme v létě typ na skutečně bezvadné šikovné malíře z Hlinska, tak jsme se do toho dali. Jsou natolik vytíženi, že jsme čekali dost dlouho, ale výsledek předčil naše očekávání, je to úžasné, ani jsem nevěděla, jaké jsou dnes možnosti a nádherné barvy a tapety, jenž se v obchodech vůbec nevidí.Obývák máme bíle a na dvou zdech tapetu s černými do sebe propletenými smyčkami, jako když se různě rozvine a proplete silonová mašle, protože čára není plná, ale skládá se z tenkých linek. Nádhera k tmavému nábytku a červené sedačce. Nerovný strop zakryli bílou tapetou s jemným vzorem, kolem celého stropu jsou polysterenové bílé začišťovací lišty. Dětský pokoj není jednolitý, ale ve vodorovných pruzích, kde v dolní polovině je teplá spíš cihlově oranžová a v horní jemný odstín této barvy, na té světlé jsou sem tam poházené samolepící elipsy obtažené vždy několikrát různou barvou. Těžko se popisuje, neboť kolem oken je to zas trochu jiné, ale jsme nadšeni. Byl a je to ten nejkrásnější dárek pod stromeček.
Mějte se všichni krásně, splnění všech přání v novém roce.
Danka (ID: 1082)   osobní profil
01.01.2009 09:41:38

dětský pokoj
ahoj, také jsme zvažovali podlahu do děcáčku, jen plovoučka, to mi připadalo moc studené, i když se bezva udržuje.Časem jsme tedy dokoupili menší koberec s obrázky, je krásně nízký, pěkně se čistí i vysává a nebyl až tak drahý, takže za nějaký čas se může v pohodě vyměnit. Doporučuji.
alca (ID: 1115)   osobní profil
30.11.2008 08:42:43

Pokojíček pro batolata-barvy a útulnost
Narození miminka a jeho příchod do rodiny představuje ve většině případů velkou radost a štěstí. Zároveň však přicházejí určité starosti a problémy.

Jistě si dáváte otázku, jak zařídit pokojíček, co vše dopředu nakoupit. Můžeme vás uklidnit, zpočátku miminko nepotřebuje mnoho nábytku, stačí mu jen prostor na spaní a přebalování, takže máte čas vše si důkladně promyslet a zvážit.

Jakmile však děťátko povyroste a začne se batolit, je třeba se zamyslet nad tím, jak vlastně pokojíček uspořádat a vybavit.

PODLAHOVÁ KRYTINA a veselé barvy v pokojíčku
Když nastane batolecí věk, bude dítě většinu svého herního času trávit na zemi. Je tedy čas, vybrat do jeho pokojíčku takovou podlahovou krytinu, kterou můžete snadno udržovat v čistotě.

Velký koberec se v dětském pokoji neudržuje moc dobře v dokonalé čistotě, ale menší „hrací“ kobereček nejen vy, ale i vaše dítě jistě ocení, nestudí a děti si na něm rády hrají a povalují se. Podklad pod kobereček by měla tvořit buď laminátová podlaha nebo lino, jenž se lehce stírá a udrřuje v čistotě.

Batolata milují veselé barvy, proto vybírejte kobereček na hraní s výraznými barevnými odstíny.

Ostatní barvy pokojíčku bychom měli ladit s koberečkem, a to tak, aby pokojík zářil, ale nebyl agresivní, barvy byly spíše v jemnějších odstínech.
Můžete libovolně kombinovat od modrého stropu, který připomíná nebe, k bílým stěnám nebo naopak bílý strop mohou doplňovat veselé barevné stěny.

Vždy pamatujte, že pokojík by měl být útulný, aby se v něm vašemu děťátku líbilo, ale zároveň by měl být i praktický.

Milé čtenářky, napište nám vaše řešení dětských pokojíčků, ať se i ostatní mohou inspirovat.

Vám, co se teprve chystáte pokojíček zařizovat, přeje www.nasemimi.cz správnou volbu!!!
SPRÁVCE DISKUZE
24.11.2008 11:46:43

VLOŽENÍ NOVÉHO PŘÍSPĚVKU:

Diskuzní příspěvek může vložit pouze registrovaný (registrační formulář) a aktivně přihlášený uživatel (přihlásit se).

mimi bazar dělící čára
mimi bazar dělící čára
těhotenství, porod a rodina
dělící čára
mimi bazar dělící čára
dělící čára
mimi bazar dělící čára
Naše porodnice
přehled porodnic v ČR, zajímavé články o těhotenství a porodu (úplný popis těhotenství týden po týdnu), seznamka pro maminky a těhotné ženy.

Naše antikoncepce
přehled všech druhů a metod antikoncepce - přirozené a hormonální metody, kondomy, nitroděložní tělíska, atd.

Radůzy recepty

Pěkný den - navigátor pro aktivní rodiny s malými dětmi

Outdoorové oblečení pro děti
mimi bazar dělící čára