Soužítí sourozenců

Zpět na přehled diskuzí

VLOŽENÍ NOVÉHO PŘÍSPĚVKU:

Diskuzní příspěvek může vložit pouze registrovaný (registrační formulář) a aktivně přihlášený uživatel (přihlásit se).
Děti
Já teda musím říct, že my jsme v tomhle ohledu měli fakt asi štěstí, protože si děti odmala pomáhaly a prostě se nějak neštěkaly. Jasně, občas tam byla nějaká křeč, ale jinak vše v dobrém a v míru. Měla jsem dost času i na sebe a tak jsem si našla kosmetické studio https://beautiful-me.cz/ kam jsem chodila a děti se samy doma hlídaly (samozřejmě když už jim bylo deset a více) :)
Lucinka123456 (ID: 37736)   osobní profil
20.04.2023 09:14:44

3 děti na jeden pokoj
Máme tři děti na jeden pokoj a funguje to.Ti starši(14 a 12 let) se starají o malou dva a půl letou sestru.My tak taky vyrostli,mělo to jednu výhodu.Když jsem si pořizovala děti věděla jsem co to obnáší,jsem sice ze sourozenců nejmladší,ale starší sestra žila s náma v tří pokojovém bytě z celou rodinou.Jen doufám,že to bude fungovat i na moje děti a při prvních pokusech o sexuální život si třeba uvědomí,že už nebudou moci zavolat mami pojdˇsi pro ni ona mne zlobí.Také máme 2+kk pro děti je opravdu lepší když můžou být sami asponˇpro ty starší.
křekule (ID: 17063)   osobní profil
09.10.2010 18:59:12

Jeden pokoj a dvě děti
Tak mi to máme trošku složitější .Mám dva kluky Péťa (3) a Ráďa (9 měs.) máme byt 2+1 a tak každý kdo má děti a né moc místa řeší jak smrsknout děti a rodiče a hlavně náštěvu (třeba jen na kafe) Z malé místnosti pokojíček ?? Dvě postýlky a kobereček na hraní a nic víc se tam nevešlo.Musím podotknout že tam aspoň vydrželi spát.Velká místnost -pokojíček? ...zvolili jsme už postele stejně více spí s maminkou ve veliké posteli (jeden na kojení ,druhý žárlí) a tatínek v dětském...sice měli prostor na hraní,ale nevydrželi tam sami.Hračky byli všude kde byla maminka.Radikální změna PALANDA pro nejmenší a malej pokojíček se stěnou plnou poliček na hračky a jejich kobereček.Nám zustal (obývák) koutek pro rodiče na spaní a děti šťastně spinkají ve svém a útulném!!
contessa (ID: 16858)   osobní profil
11.09.2010 23:23:28

3 pokojíčky
já mám doma 3 deti(Tomášek 9 let,Davídek bude mít 5 let,Karolínka bude mýt 6 měsícu)mají každy svuj pokojíček ale KAROLÍNKA zatím mspinka s nama :-)
*petra* (ID: 2398)   osobní profil
27.04.2008 13:41:05

Sourozenecké soužití v dětském pokojíku
Nábytek v dětském pokoji musí být nejen hezký, ale i funkční a praktický pro obě děti.
Důležité je i barevné ladění. Červená, bílá a dřevo tvoří rozumný mezistupeň mezi dětským a studentským pokojem.

Při soužití batolete a školáka je asi nejdůležitější dostatek volné plochy na podlaze na hraní.
Pokud nechcete koberec, je třeba zvolit teplý a snadno udržovatelný povrch. Zapomeňte na dlažbu a kvůli údržbě i na přírodní dřevo.

Každé z dětí by mělo mít v pokoji aspoň opticky oddělený kout.
Vyvarujte se však nestabilních a příliš vysokých kusů nábytku a také ostrým hranám. Věci školáka by pak měly být umístěny mimo dosah menšího dítěte, nejlépe v uzamykatelných skříňkách.

Důležité je i osvětlení u postele, které je dobré pro čtení před spaním. Taková lampa se dá umístit buď na stěnu za postel, nebo na noční stolek. Rovněž je možné využít osvětlení s výkyvným ramenem, které je opět upevněno ke stěně. Nesmíme zapomenout ani na prostor, který dítě bude využívat k hrám či svým koníčkům.

Starší děti jsou už natolik samostatné, že si s pokojem umí poradit sami. Je však potřebné myslet na to, že dětský pokoj by měl počítat s místem pro práci, odpočinek a zároveň poskytovat úložný prostor na osobní věci.

Na chytré rady a doporučení se těší čtenářky nasemimi.cz!!!!!!

SPRÁVCE DISKUZE
16.02.2008 19:21:28

VLOŽENÍ NOVÉHO PŘÍSPĚVKU:

Diskuzní příspěvek může vložit pouze registrovaný (registrační formulář) a aktivně přihlášený uživatel (přihlásit se).

mimi bazar dělící čára
mimi bazar dělící čára
těhotenství, porod a rodina
dělící čára
mimi bazar dělící čára
dělící čára

Výběr zboží z dětského bazaru



Body 3-6 měsíců

Body 3-6 měsíců
Cena: 20.00

mimi bazar dělící čára
Naše porodnice
přehled porodnic v ČR, zajímavé články o těhotenství a porodu (úplný popis těhotenství týden po týdnu), seznamka pro maminky a těhotné ženy.

Naše antikoncepce
přehled všech druhů a metod antikoncepce - přirozené a hormonální metody, kondomy, nitroděložní tělíska, atd.

Radůzy recepty

Pěkný den - navigátor pro aktivní rodiny s malými dětmi

Outdoorové oblečení pro děti
mimi bazar dělící čára