mimi bazar dělící čára
mimi bazar dělící čára

Bazárek - kategorie
mimi bazar dělící čára
Sdílet na: Facebook

Pouze - trojkombinace kočárků

Kočárek DANNY SPORT- trojkombinace (Lysá n.Labem a okolí)

Cena: 2500.00
+ poštovné
Tento kočárek je trojkombinace, tzn. hluboký kočárek,uvnitř je "taška" na dítě, kterou je možné z kočárku vyjmout a dítě přenést v ní, dále je možné přestavět kočárek na sedačku sejmutím přední strany u nožiček. Kočárek má polohovací "záda", sejmutelnou boudu,korbička se dá otočit na podvozku (dítě kouká po směru jízdy nebo na vás). Dále je u kočárku polohovací rukojeť,nasaditelný fusak na zip, letní síť, pláštěnka a taška na věci pro děťátko. Kočárek je po jednom dítěti. Kolečka jsou nafukovací.Jednotliv é části se dají prát.
Autor: matrom (ID: 12226)
20.01.2013
CORTINA X3 EVOLUTION - TROJKOMBINACE

Cena: 6000.00
+ poštovné
Prodám zelenošedý kočárek CORTINA po jednom dítěti (použ. 1,5roku). V ceně je - hluboká korba, sporťák, autosedačka, taška. Je velice praktický, má mnoho funkcí - výškově nastavitelnou rukojeť, aretaci předního kola, korba je polohovatelná do sedu a má moskytieru, autosedačka se dá přepnout na podvozek, je lehce složitelný. Všechny potahy jsou oprané, podvozek je servisovaný. Kočárek má pouze drobné odřeninky, je ve velmi pěkném stavu. Taška je ve vnitř trochu roztžená, ale na funkčnosti to neubírá a pláštěnka na sporťák je taky na boku roztžená, ale ta se dá případně koupit nová. S kočárkem jsme byli velice spokojení. Upřednostním osobní odběr, případně mohu do 50km od Havířova kočárek dovést.
Autor: iveta.g (ID: 11775)
19.01.2013
 


mimi bazar dělící čára
mimi bazar dělící čára
těhotenství, porod a rodina
dělící čára
mimi bazar dělící čára
dělící čára

Výběr zboží z dětského bazaru
mimi bazar dělící čára
Výpis inzerátů ze sekce
Pouze - trojkombinace kočárků
Naše porodnice
přehled porodnic v ČR, zajímavé články o těhotenství a porodu (úplný popis těhotenství týden po týdnu), seznamka pro maminky a těhotné ženy.

Naše antikoncepce
přehled všech druhů a metod antikoncepce - přirozené a hormonální metody, kondomy, nitroděložní tělíska, atd.

Radůzy recepty

Pěkný den - navigátor pro aktivní rodiny s malými dětmi

Outdoorové oblečení pro děti
mimi bazar dělící čára