Babybox- právo dítěte na život

Zpět na přehled diskuzí

VLOŽENÍ NOVÉHO PŘÍSPĚVKU:

Diskuzní příspěvek může vložit pouze registrovaný (registrační formulář) a aktivně přihlášený uživatel (přihlásit se).
Adopce
Dobrý den, jste maminka rozhodnutá, že své miminko bude dávat k adopci? Jsme manželé (VŠ), máme synka, velký dům ve zdravém prostředí, spoustu přátel, radostí i plánů … a toužíme ještě po jednom děťátku (vlastní už mít nemůžeme). Věděla jste, že novou rodinu pro své miminko si můžete vybrat sama? PŘÍMÁ adopce je adopcí legální, jenom se o ní ještě moc neví. PŘÍMOU adopcí můžete zajistit, že vaše miminko nestráví ani den v kojeneckém ústavu a že od prvního dne života dostane stoprocentní láskyplnou péči. Novou milující rodinu, výjimečně krásné dětství, laskavou výchovu a dobré vzdělání, zkrátka dobře nastartovaný život nabízíme miminku nejenom většinového etnika. Právní a administrativní formality zařídíme. Jmenuji se Eva, pokud Vás tato možnost zaujala, napište mi email na eva234@protonmail.com. Odpovím všem. POZOR: Adoptivní rodiče nesmí biologické matce/rodině za adoptované dítě cokoliv platit. Jednalo by se o trestný čin!
e234 (ID: 34240)   osobní profil
27.04.2019 16:44:02

babybox
Člověku,který vymyslel babybox bych dala vyznamenání!!!Plně souhlasím s předchozím příspěvkem,je kruté vlastní dítě,sotva ho porodim,někde odhodit.Proto doufejme,že babyboxů bude víc,aby se nikdo nemohl u soudu vymlouvat,proč své dítě raději zabilo.Za tohle bych dávala trest smrti.Snad dlouho neuslyšíme ve zprávách nic tak hrozného.
MiruskaZ (ID: 11045)   osobní profil
27.08.2009 14:05:29

Babybox super řešení
Ahoj, já osobně jsem moc ráda, že něco jako babyboxy se podařilo u nás zprovoznit. Když člověk slyší ve zprávách, že někde u popelnic nebo v lese se našlo pohozené mrtvé novorozeně, tak mám hned husinu a říkám si, co to mohlo být za zrůdnou matku, zabít nevinné dítě, když už ho přivedla na svět. Zřejmě musí jít o ženy, které se opravdu nedokážou postarat ani samy o sebe nebo jim z toho porodu rupne v hlavě a jiné řešení je zrovna nenapadne.
Přeji si, aby se informace o babyboxech dostaly i k uším těch zoufalek a podaří se co nejvíce nechtěných miminek zachránit.
Hanča (ID: 1002)   osobní profil
05.04.2009 19:29:48

Babybox pro novorozence a váš názor
Existují matky, které přivedly na svět děťátko v době, kdy se ocitly v těžké sociální nebo psychické situaci. Tyto ženy se stěží postarají o sebe a nedokážou si vůbec představit, že by se měly starat i o čerstvě narozené miminko.

Na druhé straně stále přibývá párů, jenž jsou schpny poskytnou dítěti finanční i láskyplnou péči, ale bohužel se jim nedaří přivést na svět vlastního potomka a čekají na možnost adopce.

"Každé dítě má právo na život", to je jeden z důvodů, proč Nadační fond pro odložené děti STATIM, pomohl s vybudováním již několika babyboxů, s jejichž pomocí se podařilo zachránit několik novorozenců.

Věříme, že Vás tato problematika zajímá a těšíme se na Vaše názory.

Možná již máte i ze svého okolí zkušenosti s využitím babyboxu, o to více pište a podělte se o své poznatky s ostatními!!!!

Více o babyboxech a jejich rozmístění po České republice najdete na www.naseporodnice.cz!
SPRÁVCE DISKUZE
08.03.2009 11:25:08

VLOŽENÍ NOVÉHO PŘÍSPĚVKU:

Diskuzní příspěvek může vložit pouze registrovaný (registrační formulář) a aktivně přihlášený uživatel (přihlásit se).

mimi bazar dělící čára
mimi bazar dělící čára
těhotenství, porod a rodina
dělící čára
mimi bazar dělící čára
dělící čára

Výběr zboží z dětského bazaru
mimi bazar dělící čára
Naše porodnice
přehled porodnic v ČR, zajímavé články o těhotenství a porodu (úplný popis těhotenství týden po týdnu), seznamka pro maminky a těhotné ženy.

Naše antikoncepce
přehled všech druhů a metod antikoncepce - přirozené a hormonální metody, kondomy, nitroděložní tělíska, atd.

Radůzy recepty

Pěkný den - navigátor pro aktivní rodiny s malými dětmi

Outdoorové oblečení pro děti
mimi bazar dělící čára