DIABETES-ONEMOCNĚNÍ CUKROVKOU

Zpět na přehled diskuzí

VLOŽENÍ NOVÉHO PŘÍSPĚVKU:

Diskuzní příspěvek může vložit pouze registrovaný (registrační formulář) a aktivně přihlášený uživatel (přihlásit se).
POMOCNÍK PROTI CUKORVCE
VŠEM MAMINÁM I NEMAMINÁM, CHCI NABÍDNOUT POMOC PROTI CUKROVCE. UŽ JSTE VYZKUŠELY EMULIPS S OK ALFOU A OMEGOU NA CUKROVKU A IMUNITU??? TAK FAKT DOPORUČUJU, JDE O ČESKOU VÝROBU PŘÍRODNÍCH PRODUKTŮ. JÁ UŽÍVÁM VÝROBKY TAKÉ A JSEM TĚHOTNÁ, UŽÍVÁM I VITAMÍNY PRO TVORBU MLÉKA A VITAMÍNY PRO MIMÍSKA. VŠE SE POHYBUJE OD 300,- KČ
pupi (ID: 21147)   osobní profil
07.07.2011 19:17:52

Těhotenská cukrovka

Ahoj Kačko
Mě taky ve druhém těhotnství yjistili cukrovku a v prvním jsem
nic takového neměla..Když jsem to zjistila,byla jsem stršně
vyděšená,protože jsem musela píchat i inzulin.To byl pro mne
největší horor,protože já nesnáším injekční stříkačky.Te´d jsem
těhotná po třetí a zase cukrovku nemám,ale už se musím hlídat
a dodržovat dietua to mi zas takový problém nedělá,protože
tatínek miminka ikluci mě hlídají a pomáhají jak můžou.
Přeji ti a´t to všechno zvládneš a at´jste ty i tvoje miminko v
přádku
Marcela (ID: 17410)   osobní profil
15.10.2010 11:31:33

tĚHOTENSKÁ CUKROVKA
Ahoj Kačko,
Ja jsem taký měla u prvního těhu těhotenskou cukrovku. Byla to hrůza, musela jsem se hlídat a navíc i přesto jsem přibrala 17 kg. U druhého těhu jsem celou dobu těhu brala dva přírodní produkty, ke kterým jsem se dostala a ted je i propaguji protože jsem s nimi naprosto spokojená. Jde o Emulips a OK Gama Plus, která snižuje cukr v krvi, zabranuji zbytečnému velkému nabirání na váze v období těhu a taký především a to je i to nejdůležitější, že OK Gama Plus na neuveřitelné množství přírodních vitamínu: organický vázaný vápnik na správny růst, křemík na oči, E, D atd...pokud týto dva produkty budete užívat již od doby těhu tak přispívate ne jenom sobě ale především minimku ke zdravému růstu dítěte po všech směrech a jak říka náš doktor Meravi,který produkty schváluje na MZ a dalších příslušných organizacích tak se pak rodí i tzv. chytré děti což na mém již měsíčním miminku je i vidět: začal se otáčet, drží krásně hlavičku a pěkně přibíra na váze a p.dětská doktorka naše produkty doporučuje i dalším maminkám.
Terslova (ID: 5988)   osobní profil
19.07.2010 07:36:48

Těhotenská cukrovka
Ahoj Kacko,
cukrovku jsem neměla, ale v těhotenství mi ji zjistili. Byla jsem zpočátku naštvaná, že je to zas další doktor a čekání navíc, ale nakonec mi to i pomohlo. I když jsem jedla spíš málo, tak jsem do té doby docela rychle přibývala na váze. Když jsem se ráno nenajedla, tak jsem měla třes rukou a bylo mi dost slabo. Přičítala jsem to těhotenství, ale po úpravě jídělníčku na doporučení v dia poradně se vše zlepšilo. Kila šla naopak dolů, nebyla jsem tak nervní a celkově jsem se cítila líp.I když se plod více hlídá, říká se, že maminky s cukrovkou mají velké děti, tak nám se narodil spíš mrňousek, ale je pravda, že jsem rodila dřív a moje hladina cukru byla jen mírně zvýšená. V porodnici se mnou byla mamča, která si dokonce musela píchat inzulín. Porod jí sice vyvolávali, ale vše v pohodě, narodil se jí téměř 4 kilový zdravý cvalda. Přeji ti, ať i u tebe je vše v pořádku a porod proběhne bez problémů!
papája (ID: 1004)   osobní profil
23.06.2010 11:16:33

cukrovka
Ahojky jsem tu nová,chtěla jsem říct,že mám cukrovku a jsem těhotná,pokecá tu semnou někdo?
kacka (ID: 15928)   osobní profil
23.06.2010 07:31:58

ZÁLUDNOSTI ONEMOCNĚNÍ CUKROVKOU
Cukrovka je chronické autoimunitní onemocnění, způsobené poruchou tvorby inzulínu, s následkem narušení metabolismu cukrů v organismu. Pokud se podaří odhalit cukrovku včas, může se tak předejít mnoha dalším komplikacím.

Cukrovka se projevuje zvýšenou hladinou cukru (glukózy) v krvi. Je však zasažen metabolismus i ostatních živin v organismu. Zvýšení hladiny cukru v krvi se nestane ze dne na den, je to delší proces, který mnohdy trvá i několik let. Je proto třeba vyžadovat každoročně na pravidelných lékařských prohlídkách vyšetření na cukrovku. To se provádí měřením hladiny krevního cukru z kapky krve. U zdravého jedince jsou hodnoty 4,5 milimolu na 1 litr krve.

Nepodceňujte varovné signály, jako je vyšší únava, ospalost, nezvladatelná žízeň a hlad, pocení, hubnutí bez příčin, krátkodobé výpadky paměti, zhoršení vidění. V případě, že hladina přesahuje 6 mmol/ l krve, dochází k poškození ledvin, nervů, cév (amputace končetin) a očí (slepota). V některých případech končí toto onemocnění i smrtí.

Většina lidí nemocných cukrovkou má diabetes II. typu, který je důsledkem špatného životního stylu, nadváhy, nedostatku pohybu a stresu. Onemocnění nelze zcela vyléčit, je však možné jej stabilizovat, a to zmírněním negativních vlivů.

Více o Cukrovce a dietě při diabetes najdete na http://www.nasemimi.cz/dieta/cukrovka-dieta-pri-diabetes.php
SPRÁVCE DISKUZE
09.08.2009 17:39:15

VLOŽENÍ NOVÉHO PŘÍSPĚVKU:

Diskuzní příspěvek může vložit pouze registrovaný (registrační formulář) a aktivně přihlášený uživatel (přihlásit se).

mimi bazar dělící čára
mimi bazar dělící čára
těhotenství, porod a rodina
dělící čára
mimi bazar dělící čára
dělící čára

Výběr zboží z dětského bazaru
mimi bazar dělící čára
Naše porodnice
přehled porodnic v ČR, zajímavé články o těhotenství a porodu (úplný popis těhotenství týden po týdnu), seznamka pro maminky a těhotné ženy.

Naše antikoncepce
přehled všech druhů a metod antikoncepce - přirozené a hormonální metody, kondomy, nitroděložní tělíska, atd.

Radůzy recepty

Pěkný den - navigátor pro aktivní rodiny s malými dětmi

Outdoorové oblečení pro děti
mimi bazar dělící čára