Dieta, výživa a ovesné vločky

Zpět na přehled diskuzí

VLOŽENÍ NOVÉHO PŘÍSPĚVKU:

Diskuzní příspěvek může vložit pouze registrovaný (registrační formulář) a aktivně přihlášený uživatel (přihlásit se).
Hubnutí zdravě
Ahojky. Není tu prosím někdo, kdo zná nějaký recept jak za půl roku zhubnout alespoň 8 kilo? Budu se vdávat a chtěla bych zhubnout do svatby. ALe žádné drastické diety jako nejíst držet nechci!! Děkuji za rady :-)
Dádinka (ID: 22242)   osobní profil
29.02.2012 18:38:11

Celulitida a překyselený organismus
Ahoj, chci reagovat na hubnutí a překyselení organismu. Osobní zkušenost v tomto směru nemám, ani jsem o tom nečetla. Moje mamča se však potýká s artritidou a dokonce je určité podezření i na dnu. Bohužel to může být i dědičné, tak jsem hledala, abych se o těchto nemocech dozvěděla více.Dostala jsem se i na sesterské stránky tohoto bazárku http://www.nasevyziva.cz/sekce-zasadite-a-kyselinotvorne-potraviny/, kde se píše, že překyselení může stát nejen za dnou, ale i za tolik obávanou a značně rozšířenou celulitidou.Snažím se zanevřít na kávu, neustále u sebe nosím lahev s vodou a mohu potvrdit, že se cítím líp. Ustoupily bolesti hlavy, nepálí mne žáha a to je víc než slibný začátek.
KOALA (ID: 4719)   osobní profil
29.01.2011 09:39:52

Neschopnost zhubnout?
I to se může stát. Člověk může dělat cokoliv a stejně se mu nepovede zhubnout. Ať už přibral vinou prášků, jako třeba moje maminka, nebo po dětech, stejně se může stát, že přebytečná kila nejdou dolů.
V tomto případě se může jednat o překyselení organismu a je nutné organismu pomoci dostat jej do správné roviny. Ze zkušenosti vím, že na to zafungovaly bylinky. Ráda povím, jaké.
Berrusenka (ID: 11850)   osobní profil
29.01.2011 08:16:35

Hodně přepíraný emulips
Co se týká emulipsu, bylo už tady dáno spousta příspěvků, spousta rad apod. Emulips je vynikající produkt

Proč Emulips funguje na každého jinak ? Proč na někoho působí a hubne a proč někdo ne?

Většina zákazníků si Emulips kupuje proto, aby shodila pár kil. A toto je první kámen úrazu. Emulips jako doplňek stravy nebyl vyvinutý jako prostředek na podporu hubnutí, ale pro jiné účely. Po jeho užívání spousta uživatelů začala hubnout a tak se mu začala přisuzovat i tato vlastnost.
kickinka (ID: 11141)   osobní profil
23.08.2010 08:35:10

doplněk k dietě...
Dobrý den!Také jím ted při dietě hlavně vločky.Jím naposledy v 18 hodin.Celý den piji,hodně vody.Před 2 měsíci jsem také přidala kdietě Emulips,což jsou kapky,které vám spalují tuky,zbaví tělo nečistot,pomůžou odstranit chloresterol vyčistí cévy.v nabídce jsou v různých příchutích jako třeb citron,neutrál,skořice,česnek nebo Anýz,který je vhodný pro kojící maminky,kterým podporuje tvorbu mléka,pomůže mimskům od častých prdíků a ještě pomůže zhubnout.Balení (50ml) stojí 375kč a vydrží vám až na 3 měsíce,což při dnešní výši mateřské je skvělé.
KOZAK009 (ID: 14003)   osobní profil
18.08.2010 13:10:32

Zdravá snídaně
"Nastartujte" Váš den správným způsobem, který poskytne organismu veškeré nezbytné živiny a vodu, poskytne energii prostřednictvím proteinu, nikoliv karbohydrátů a nezpůsobí zvýšení ani pokles hladiny cukru v krvi.
Yfa3008 (ID: 13350)   osobní profil
05.01.2010 09:25:15

musli je super
Ovesné vločky jsou k snídani nejlepší. Většinou pak člověk nemá hlad až do oběda. Já si připravuji svoje vlastní musli doma, protože si tam ráda přidám jen to, co mi chutná. Nedávno jsem si ale koupila skořicové musli s jablkama, myslím že je od nestlé, ale nikdy dříve jsem ho nezaregistrovala, tak si nejsem jistá. Je ale fakt super:-)
Leonasek (ID: 10813)   osobní profil
10.12.2009 11:08:05

pečeť celozrnnosti
Taky si myslím, že cereálie jsou zdravé a k hubnutí mohou pomoci, samozřejmě při správně sestaveném jídelníčku. Důležité je ale konzumovat opravdu kvalitní cereálie. Zvykla jsem si na vydatnou cereální snídani a cítím se mnohem líp než dřív, když jsem nesnídala vůbec. Gary
Gary (ID: 6817)   osobní profil
31.05.2009 21:33:29

Zdravá výživa a boj s nadbytečnými kilogrami
Odborníci tvrdí, že pravidelná konzumace ovesných vloček pomáhá hubnout. Stačí prý zařadit do jídelníčku dostatečné množství cereálií.

Vhodnou variantou cereálií je nepečené müsli z ovesných vloček ochucené pouze sušeným ovocem bez přidaného cukru.

Obsahuje dostatek vlákniny, železo, kyselinu listovou a zinek. Nesmí se však jednat o cornflaky a jiné přeslazené, solené lupínky nebo pražené cereálie, které obsahují velké množství nezdravého tuku.

Nejlépe je nahradit cereáliemi minimálně dvě z jídel denně.

Podle britské studie lze zhubnout za šest týdnů až o dva kilogramy, pokud budete konzumovat ráno a v poledne vhodné cereálie.
Co si dáte k večeři je už na vás. Neměli byste to však přehánět nebo dokonce uvažovat o tom, že si dáte takovou porci, abyste si vynahradili snídani a oběd.

Pro podporu Vašeho případného boje s nadbytečnými faldíky jsme pro Vás nově otevřeli další oddíl "Naše dieta", kde najdete vše potřebné o dietách, vhodných pohybových aktivitách a sportech.

Příjemný relax u našich nových stránek, přeje všem čtenářkám, nasemimi.cz!!!!
SPRÁVCE DISKUZE
20.05.2009 15:53:39

VLOŽENÍ NOVÉHO PŘÍSPĚVKU:

Diskuzní příspěvek může vložit pouze registrovaný (registrační formulář) a aktivně přihlášený uživatel (přihlásit se).

mimi bazar dělící čára
mimi bazar dělící čára
těhotenství, porod a rodina
dělící čára
mimi bazar dělící čára
dělící čára

Výběr zboží z dětského bazaru
mimi bazar dělící čára
Naše porodnice
přehled porodnic v ČR, zajímavé články o těhotenství a porodu (úplný popis těhotenství týden po týdnu), seznamka pro maminky a těhotné ženy.

Naše antikoncepce
přehled všech druhů a metod antikoncepce - přirozené a hormonální metody, kondomy, nitroděložní tělíska, atd.

Radůzy recepty

Pěkný den - navigátor pro aktivní rodiny s malými dětmi

Outdoorové oblečení pro děti
mimi bazar dělící čára