MOZEK a nenasycené mastné kyseliny omega 3

Zpět na přehled diskuzí

VLOŽENÍ NOVÉHO PŘÍSPĚVKU:

Diskuzní příspěvek může vložit pouze registrovaný (registrační formulář) a aktivně přihlášený uživatel (přihlásit se).
Omega3
Omega3 jsou dobré nejen na mozek, ale i na cholesterol a jako prevence proti onemocněním srdce. Já doplňuju Omega 3 přípravkem MaxiCor, protože ryby moc nemusím a na oříšky mám alergii.
Breadfish (ID: 28995)   osobní profil
19.04.2017 19:54:34

Jedinačná šance !
Zdravím zháníte omega 3... Mám balení 60 tablet Forte, Od norské firmy, velice kvalitní a koncentrovaný výrobek za méně jak 300 jej nekoupíte a to musíte být věrnostní zákazník. A já vám to nabízím za 200kč + několik papíru s informacemi a příručku. Není to podvod klidně vám to nafotím pošlu. Žádný po.box a provedení platby je navás.Jemi jedno jakou byste zvolili metodu platby.Třeba klidně osobní předání pokud máte zájem odepište na mail. Děkuji za pozornost a přeji hezký den
peri (ID: 23156)   osobní profil
06.01.2012 12:37:51

chlorella
dobrý den,jen sem chtěla dát něco užitečného a tak předejít prevenciTyto látky rovnež pomáhájí při autoimunitních onemocněních jako je revmatoidní artritida, lupus, roztroušená sklerosa apod., rakovině, ale i při kožních onemocněních typu lupenky, dále ekzémy, záněty či při alergických onemocněních.pomáhá z těla odstranovat těžké kovy,toxiny a další jedovaté látky,pomáhá odstranit chronickou zácpu,čistí trávící ustrojí,jako probiotikum podporuje tvorbu prospěšných lactobacilů a bifidobakterií,podporuje zdravou krvetvorbu,zvyšuje hladinu hemoglinu,podporuje kožní metabolismus,hojení ran a vředů,posiluje imunitu organismu proti virovým onemocněním,podporuje zdravé funkce reprodukčních orgánů,prospívá celkové regeneraci organismu,zvyšuje energii a vitalitu a další a další věci my ji bereme celá rodinka plus malej má 4 a už jí bere od 1 roku a jsme s ní moooc spokojeni proto posílám dál
sam22 (ID: 18028)   osobní profil
23.11.2010 12:03:08

Trenink
Co takhle provetrat mozek holky

romca (ID: 14501)   osobní profil
09.03.2010 22:05:31

MOZEK a nenasycené mastné kyseliny omega 3
Mozek je jedním z nejsložitějších orgánů v lidském těle. Zcela vyvinutý obsahuje okolo 100 miliard mozkových buněk. Velice důležitá část jeho vývoje se odehrává již v prvních třech měsících nitroděložního vývoje plodu.

Aby se mozek správně vyvíjel a fungoval, tak jak má, potřebuje přísun živin, hlavně těch, které si organismus neumí sám vytvořit.

Na správném vývoji mozku se podílí jeho správná výživa. Bohužel náš mozek je nejvíce hladovějícím orgánem lidského těla. Nejlepší co můžete pro výživu mozku udělat je, že mu dodáte omega 3, 6 a 9 mastné kyseliny, které se nacházejí v rostlinných tucích a mořských rybách. Tyto nezbytné omega mastné kyseliny si tělo bohužel neumí samo vyrobit.

Při jejich nedostatku může dojít k nedostatečnému vývoji centrální nervové soustavy, člověk se hůře učí, soustředí, má horší paměť a mohou se u něho vyskytnout častěji dyslektické vady.

Dostatečný příjem omega mastných kyselin je velice důležitý už v období těhotenství a při kojení. Zásadně to ovlivňuje mentální zdraví dítěte.

Děti s dostatečným příjmem omega kyselin mají lepší schopnosti učení, zlepšuje se paměť, méně se u nich objevují dyslektické poruchy a mají výrazně lepší psychosomatický vývoj.

Naopak při nedostatku omega kyselin může dojít k nedostatečnému vývoji centrální nervové soustavy, člověk se hůře učí, soustředí, má horší paměť a mohou se u něho častěji vyskytnout dyslektické vady.

Zdrojem omega 3 mastných kyselin jsou ryby, jako losos, makrela, tuňák, pstruh. Ryby bychom měli jíst alespoň 2x týdně. Při jejich přípravě používejte pouze panenské oleje lisované za studena.

Velké množství lidí bohužel rybám neholduje, nechutnají jim. Naštěstí existují potravinové doplňky v podobě želatinových kapslí, které obsahují koncentrované omega kyseliny, vitamíny i rybí olej.

Nenasycené mastné kyseliny omega 3 dále snižují i hladinu cholesterolu, riziko srdečních a cévních chorob, mají protizánětlivé účinky, zlepšují kvalitu nehtů a vlasů, příznivě ovlivňují i proces srážlivosti krve.

Dostatečný přísun nenasycených kyselin tedy pozitivně ovlivňuje nejen lidský mozek, ale působí blahodárně i na ostatní orgány a může zkvalitnit a prodloužit Váš život.
SPRÁVCE DISKUZE
03.06.2009 18:48:43

VLOŽENÍ NOVÉHO PŘÍSPĚVKU:

Diskuzní příspěvek může vložit pouze registrovaný (registrační formulář) a aktivně přihlášený uživatel (přihlásit se).

mimi bazar dělící čára
mimi bazar dělící čára
těhotenství, porod a rodina
dělící čára
mimi bazar dělící čára
dělící čára
mimi bazar dělící čára
Naše porodnice
přehled porodnic v ČR, zajímavé články o těhotenství a porodu (úplný popis těhotenství týden po týdnu), seznamka pro maminky a těhotné ženy.

Naše antikoncepce
přehled všech druhů a metod antikoncepce - přirozené a hormonální metody, kondomy, nitroděložní tělíska, atd.

Radůzy recepty

Pěkný den - navigátor pro aktivní rodiny s malými dětmi

Outdoorové oblečení pro děti
mimi bazar dělící čára