Očkování proti planým neštovicím

Zpět na přehled diskuzí

VLOŽENÍ NOVÉHO PŘÍSPĚVKU:

Diskuzní příspěvek může vložit pouze registrovaný (registrační formulář) a aktivně přihlášený uživatel (přihlásit se).
Provakcin pro dospělé
u nás to zabralo nejen na syna, ale i na mého muže, když už se nechtěl potýkat s rýmičkou a dal se prori ní očkovat :-). a jelikož ten je velký bolestínek, co si nechá u zubaře, než se píchne injekce, namazat dáseň jahodovým gelíkem, co se maže proti bolesti dětičkám, tak jsem za to dvojnásob ráda, že jsem doma po očkování neměla jednoho horečkujícího chlapečka a jednoho chlapa :-))
Kačana (ID: 29718)   osobní profil
28.07.2015 12:05:00

ad:Soneečka
my máme zkušenost, celkem to u nás zabralo, u jednoho dítěte líp, u druhého to nemůžu ani potvrdit ani vyloučit, ale i za to jendo jsem vděčná :-)
Vikinka88 (ID: 29679)   osobní profil
13.07.2015 20:46:57

vedlejší účinky
dobrý den, mám dotaz na osobní zkušenost se sirupem provakcin. ráda bych jej pořídila jako prevenci proti nežádoucím vedlejším účinkům, ale ve svém okolí mám pouze jednu kamarádku, která s ním má dobré výsledky - měli menší teploty, přeevším. děkuji předem za názor, :-)
Soneečka (ID: 29629)   osobní profil
05.07.2015 10:25:08

Očkování- zatajované pravdy i řešení
Všechny maminky, které řeší "problém" očkování, které podvědomě cítí, že se tím jejich malinkému ubližuje a bojí se vedlejších účinků, ale přitom neustále od paní doktorky a z nejrůznějších reklam slyší, že je to nutné a užitečné nebo je jim v případě zdráhání dokonce vyhrožováno sociálkou, pokutami apod. , jsou zvány na seminář "Očkování - zkáza nebo spása ?" Blíže na www.poradna-ariadni.webnode.cz. Dozvíte se celou pravdu, možnosti detoxikace a také nejnovější legislativní změny, které vycházejí rodičům vstříc. Semináře děláme po celé ČR.
Mary (ID: 14987)   osobní profil
02.08.2010 21:57:45

pláné neštovice
Přečtěte si knihu...Očkování pro a proti....dá vam to odpovedi na vase otázky
Sade-antanete (ID: 14379)   osobní profil
04.03.2010 15:40:19

Očkování proti PLANÝM NEŠTOVICÍM, nová společná vakcína
V České republice jsou děti od roku 1995 očkovány trojsložkovou vakcínou proti PŘÍUŠNICÍM, SPALNIČKÁM a ZARDĚNKÁM, kterou hradí stát.
Ten kdo chtěl své dítě nechat naočkovat i proti PLANÝM NEŠTOVICÍM, musel si koupit samostatnou vakcínu a dítě opět potrápit dalším očkováním.
PLANÉ NEŠTOVICE jsou na celém světě jedno z nejčastějších onemocnění.
Šíří se přímým kontaktem vzduchem. U dětí probíhají plané neštovice téměř bez komplikací, nebezpečné bývá onemocnění u těhotných žen, které tuto nemoc ještě neprodělaly.
Pokud onemocní žena v prvním trimestru těhotenství, hrozí 2% riziko poškození plodu.
Onemocní-li těhotná žena planými neštovicemi do 5.dne před porodem nebo 2 dny po něm, hrozí novorozenci těžký průběh onemocnění a až 30% riziko úmrtí.
Je nanejvýš vhodné očkovat tedy nejen kojence a malé děti, ale i dospívající dívky, pokud toto onemocnění neprodělaly, případně i ženy před plánovaným těhotenstvím.
Nyní je na trhu nová kombinovaná vakcína Priorix Tetra, která dítě ochrání zároveň před čtyřmi infekčními nemocemi, jako jsou PŘÍUŠNICE, SPALNIČKY, ZARDĚNKY a PLANÉ NEŠTOVICE.
První dávka vakcíny se podává kolem 15. měsíce, druhá dávka po 6 až 10 měsíci od podání první dávky.
Cena jedné dávky se pohybuje v lékárnách kolem 2 000,-Kč, většina zdravotních pojišťoven na tento typ očkování přispívá.

Máte-li svoje špatné zkušenosti s infekcí plané neštovice nebo naopak jste daly již Vaše dítě očkovat a víte, kolik právě Vaše pojišťovna na tuto vakcínu přispívá, napište, naše čtenářky si jistě rády příspěvky přečtou!
SPRÁVCE DISKUZE
25.09.2008 10:04:38

VLOŽENÍ NOVÉHO PŘÍSPĚVKU:

Diskuzní příspěvek může vložit pouze registrovaný (registrační formulář) a aktivně přihlášený uživatel (přihlásit se).

mimi bazar dělící čára
mimi bazar dělící čára
těhotenství, porod a rodina
dělící čára
mimi bazar dělící čára
dělící čára

Výběr zboží z dětského bazaru
mimi bazar dělící čára
Naše porodnice
přehled porodnic v ČR, zajímavé články o těhotenství a porodu (úplný popis těhotenství týden po týdnu), seznamka pro maminky a těhotné ženy.

Naše antikoncepce
přehled všech druhů a metod antikoncepce - přirozené a hormonální metody, kondomy, nitroděložní tělíska, atd.

Radůzy recepty

Pěkný den - navigátor pro aktivní rodiny s malými dětmi

Outdoorové oblečení pro děti
mimi bazar dělící čára