In-line bruslení

Zpět na přehled diskuzí

VLOŽENÍ NOVÉHO PŘÍSPĚVKU:

Diskuzní příspěvek může vložit pouze registrovaný (registrační formulář) a aktivně přihlášený uživatel (přihlásit se).
bruslení
My s dcerkou inline bruslení naprosto zbožňujeme a zašlo to letos až tak daleko, že jezdíme i teď v té zimě (hlavně tedy díky teplému sportovnímu oblečení od https://armik.cz/ ) a nezastaví nás ani mlha nebo lehké mrholení :-) Je to skvělá pohybová aktivita, díky které jsem zhubla několik kg.
ferenze113 (ID: 36404)   osobní profil
12.12.2020 15:02:18

In-line bruslení a vozík ke kolu
Ahoj, jízda na kolečkových bruslích se u nás těší velké oblibě. Máme však dvě malé děti a ani jedno z nich zatím není ve věku, kdy by mohlo jet samo vedle nás třeba na dětském kolečku. Na brusle vyrážíme tedy s manželem každý sólo, což není ono. Chtěli bychom si, hlavně o víkendu, udělat společný víkend, posedět pak v cíli někde v zahradní restauraci, dát si pivčo a džus, ale takto to není možné. Nyní se u nás začínají ve větší míře objevovat vozíky za kolo, které lze i tlačit před sebou místo kočárku a hlavně, dělají se i s možností umístění dvou dětí. Vážně přemýšlíme o jeho zakoupení. Slyšela jsem, že se musí volit mezi dražšími typy, aby se tento vozík hodil i pro in-line bruslení. Máte-li někdo osobní zkušenost, písněte.
sarka (ID: 6810)   osobní profil
11.07.2009 12:45:47

Jízda na bruslích s kočárkem
Ahoj všem, náhodou jsem objevila tyto stránky, tak se porozhlížím. Zatím mi to tu připadá skvělé, přidám tedy i svoje zkušenosti s bruslemi. Než jsme měli mimčo, tak jsme podnikali výlety na kole, děsně nás to bavilo. Brusle jsme si zakoupili až krátce po porodu, kdy jsem měla požehnaně kil navíc. Chtěla jsem se začít zdravě hýbat, ale nejsem typ na cvičení v tělocvičně, mám ráda zdravý vzduch, volnost a přírodu.
Začátky byly zvlášť pro mně těžké, manžel už jezdit uměl. Nejsem na sport úplně levá, tak jsem to i já časem zvládka. Zpočátku jsem zkoušeli kratší trasy, já se přidržovala kočárku, šlo to docela ztuha. Pak přišla zima, tak jsme kolečkáče vytáhli až zas letos zjara. Už mi to jde, našla jsem si kamarádku, co má také malé dítě a bruslení ji baví. Jezdíme teď spolu, chlapi jsou ve všední den buď v práci nebo chtějí relaxovat jinak. Postava se mi pěkně zpevnila, nejsem jak tyčka, ale aspoň se na mně všechno netřese. Zbytečně to s Álou nehrotíme, máme sebou i dečku, klidně posedíme, posvačíme a jede se dál. Všem doporučuji, bacha při výběru kočárku, berte to v potaz, jinak narazíte.
Čertice (ID: 9909)   osobní profil
08.06.2009 11:06:16

Vyjížďky s kamarády na kolečkových bruslích
Ahoj, když jsem naštvaná a zrovna venku neprší, tak obvolám pár známých, vždy se někdo najde, kdo má zrovna čas a vyrážíme na kolečkových bruslích. Město u nás vybudovalo pár hezkých cyklostezek, tak je to přímo balzám na duši, hlavně stezka kolem řeky je hodně frekventovaná. Hlavně o víkendu se to zde lidičkama jen hemží, jezdí i dříve narození a i lidi značně při těle. Těm fandím zvlášť, protože začít něco pro sebe dělat a vykašlat se na to, co tomu říká okolí, je odvážné a přitom nespoutané, zkrátka super!!!
Kotě (ID: 5064)   osobní profil
08.06.2009 10:21:14

Jízda na kolečkových bruslích
In- line bruslení je nejen potřebný trénink pro srdce a cévy, ale při jízdě na kolečkových bruslích si můžete pročistit hlavu a nabrat novou životní energii.

Pokud se vydáte na bruslích do kopce, protrénujete svaly, které při jiném cvičení zahálí.

Při jízdě na bruslích se přirozeně tvarují boky a stehenní svaly. Na rozdíl od běhu není organismus zatěžován extrémními otřesy a nárazy, netrpí vaše klouby.

Kolečkové brusle se v dnešní době těší vysoké oblibě. Denně je obouvá stále větší počet lidí, mezi nimi jsou nejen děti, ale i dospělí. Bruslit můžete sami nebo s přáteli.

Doporučujeme ochranné pomůcky, jako jsou chrániče a u dětí by neměla chybět ani ochranná přilba na hlavu.

Více o této pohybové aktivitě najdete na www.nasemimi.cz/dieta
SPRÁVCE DISKUZE
07.06.2009 13:09:23

VLOŽENÍ NOVÉHO PŘÍSPĚVKU:

Diskuzní příspěvek může vložit pouze registrovaný (registrační formulář) a aktivně přihlášený uživatel (přihlásit se).

mimi bazar dělící čára
mimi bazar dělící čára
těhotenství, porod a rodina
dělící čára
mimi bazar dělící čára
dělící čára

Výběr zboží z dětského bazaruBody vel. 62-68

Body vel. 62-68
Cena: 10.00

mimi bazar dělící čára
Naše porodnice
přehled porodnic v ČR, zajímavé články o těhotenství a porodu (úplný popis těhotenství týden po týdnu), seznamka pro maminky a těhotné ženy.

Naše antikoncepce
přehled všech druhů a metod antikoncepce - přirozené a hormonální metody, kondomy, nitroděložní tělíska, atd.

Radůzy recepty

Pěkný den - navigátor pro aktivní rodiny s malými dětmi

Outdoorové oblečení pro děti
mimi bazar dělící čára