mimi bazar dělící čára
mimi bazar dělící čára

Bazárek - kategorie
mimi bazar dělící čára
Vyhledávání

Vyhledávání - Kočárky, golfáčky, poloh. lehátka - PEG PÉREGO

Typ prodeje: Typ zboží:
Pohlaví: Značka:
Velikost: Cena:od do
ID prodejce: Text:
Sekce zboží:


Peg Perego AT 4 completo-super stav

Cena: 6500.00
+ poštovné
Úžasný kočárek po jednom dítěti - velmi prostorný pro miminko, velký nákupní košík, omyvatelný, překlápěcí boudička, polohovatelný až do lehu, bezúdržbová kola. Super do terénu. V ceně: kočárek, vložná taška - tu jsem si dokoupila, ledvinka na madlo, zimní fusak Emitex, pláštěnka.
Autor: Jana (ID: 15080)
06.01.2014
peg perego gt3 completo - TOP STAV

Cena: 7500.00
+ poštovné
sport.kočárek, v bezvadném udržovaném stavu, vhodný do města i do přírody (brusle - vyzkoušeno), má 3 polohy zad, 2 polohy na nohy, 3 polohy odpružení - dle terénu. Lze uzamknout před. kolo, držák na láhev, na rukojítku ruční brzda (systém brždění jako u kola). Ke kočárku je pláštěnka, ledvinka, zimní nánožník, pumpička. Potahy lez vyprat.
Autor: Katka (ID: 9264)
20.09.2013
Pég- Pérego AT4 terrain

Cena: 4000.00
+ poštovné
Prodávám kočárek Pég- Pérego AT4 terrain, který je už jen podle názvu vhodný do terénu:-) Výbava: bytelná gumová nenafukovací kola, přední kola pohyblivá - možnost jednoduché aretace pomocí kolečka na konstrukci kočárku. 3 polohy odpružení kol. Prostorný, 4 polohy opěrky zad, 2 polohy opěrky nohou, možnost sklopení do lehu. Velká odnímatelná stříška, pohyblivá do 180, vzadu zavírací síťka pro větrání a pohled na dítě. Otevírací, odnímatelné madlo pro dítě, pětibodové pásy. Velmi prostorný koš pod kočárkem, přístupný i při úplném sklopení opěrky zad. Snímatelný, prací potah. Stupátko pro vezení dítěte vestoje nebo pro druhé dítě. Součástí je pevná korbička lehce sundatelná korbička s madlama na přenos. Fusak a přebalovací taška. Celková hmotnost je 14 kg. Malinkaté vady: trochu vyšisovaná boudička od sluníčka.
Autor: Věra (ID: 26681)
17.03.2013
zboží si rezervovali 3 zájemci
 


mimi bazar dělící čára
mimi bazar dělící čára
těhotenství, porod a rodina
dělící čára
mimi bazar dělící čára
dělící čára

Výběr zboží z dětského bazaru
mimi bazar dělící čára
Naše porodnice
přehled porodnic v ČR, zajímavé články o těhotenství a porodu (úplný popis těhotenství týden po týdnu), seznamka pro maminky a těhotné ženy.

Naše antikoncepce
přehled všech druhů a metod antikoncepce - přirozené a hormonální metody, kondomy, nitroděložní tělíska, atd.

Radůzy recepty

Pěkný den - navigátor pro aktivní rodiny s malými dětmi

Outdoorové oblečení pro děti
mimi bazar dělící čára