mimi bazar dělící čára
mimi bazar dělící čára

Bazárek - kategorie
mimi bazar dělící čára
Vyhledávání

Vyhledávání - Pouze - hluboké kočárky - ... jiná značka ...

Typ prodeje: Typ zboží:
Pohlaví: Značka:
Velikost: Cena:od do
ID prodejce: Text:
Sekce zboží:


není foto

Cena: 4500.00
+ poštovné
Dvojkombinace kočárku Maked Lucky ve vynikajícím stavu. Velmi pohodlný, lehký, snadná manipulace, aretovací kolečka. Hlubokou korbu i sportovní korbu lze nasadit jak po směru, tak proti směru jízdy a u obou kombinací je široká možnost nastavení polohy.Sportovní nástavba má několik poloh u zádové i nožní opěrky.Prostorná hluboká korba je pod hlavovou částí také polohovatelná. ). Kolečka jsou nafukovací,přední s možností zaaretovat.Madlo lze nastavit do několika poloh.Velký prostorný nákupní koš pod kočárkem. Potahy jsou odnímatelné a pratelné v pračce. Součástí kočárku je nánožník a pláštěnka.
Autor: jitkakol (ID: 29799)
13.09.2015
není foto

Sleva na: 4500.00
+ poštovné
Dvojkombinace kočárku Maked Lucky ve vynikajícím stavu. Velmi pohodlný, lehký, snadná manipulace, aretovací kolečka. Hlubokou korbu i sportovní korbu lze nasadit jak po směru, tak proti směru jízdy a u obou kombinací je široká možnost nastavení polohy.Sportovní nástavba má několik poloh u zádové i nožní opěrky.Prostorná hluboká korba je pod hlavovou částí také polohovatelná. ). Kolečka jsou nafukovací,přední s možností zaaretovat.Madlo lze nastavit do několika poloh.Velký prostorný nákupní koš pod kočárkem. Potahy jsou odnímatelné a pratelné v pračce. Součástí kočárku je nánožník, pláštěnka a letní síťka proti hmyzu.
Autor: jitkakol (ID: 29799)
04.09.2015
není foto

Cena: 3500.00
+ poštovné
Prodám čtyřkolový kočárek Firkon Verano po 1dítěti.Hluboká korba je používaná 7měsíců,sporťák 7 měsíců.Plně funkční, má nafukovací kola, přední otáčecí,s možností aretace, polohovací rukojeť i u sporťáku prostor pod nohama. Korbička je prostorná s polohovatelnými zádíčka.Střecha jde odepnout,pod ní je síťka.Ke kočáru je i taška, pláštěnka a síť proti hmyzu.
Autor: Hanka (ID: 27743)
08.11.2013
 
Kočárek

Cena: 3000.00
+ poštovné
Prodám hluboký kočárek kombinace se sporťákem značky Defender, po 1 dítěti, barva šedá a světle modrá, ve velmi dobrém stavu, přenosná taška, přehazovací a výškově nastavitelná rukojeť, brzda vepředu i vzadu, polohování zad a nožiček při sporťáku
Autor: Leontýna (ID: 11339)
28.04.2013
Kočárek

Cena: 3000.00
+ poštovné
Autor: Kyslik (ID: 12084)
28.04.2013
 


mimi bazar dělící čára
mimi bazar dělící čára
těhotenství, porod a rodina
dělící čára
mimi bazar dělící čára
dělící čára

Výběr zboží z dětského bazaru
mimi bazar dělící čára
Naše porodnice
přehled porodnic v ČR, zajímavé články o těhotenství a porodu (úplný popis těhotenství týden po týdnu), seznamka pro maminky a těhotné ženy.

Naše antikoncepce
přehled všech druhů a metod antikoncepce - přirozené a hormonální metody, kondomy, nitroděložní tělíska, atd.

Radůzy recepty

Pěkný den - navigátor pro aktivní rodiny s malými dětmi

Outdoorové oblečení pro děti
mimi bazar dělící čára