mimi bazar dělící čára
mimi bazar dělící čára

Bazárek - kategorie
mimi bazar dělící čára

Jak přidat nové zboží

Nové zboží může přidat pouze registrovaný inzerent; zde vám nabízíme stručný návod krok za krokem jak tuto operaci provést.

1. krok: Registrace inzerenta

V horní navigační liště nebo v pravém sloupci klikněte na odkaz "zaregistrovat se". Po načtení registračního formulářem vyplňte alespoň povinné údaje a potvrďte tlačítkem "Odeslat".

2. krok: Přihlášení inzerenta

V horní navigační liště nebo v pravém sloupci klikněte na odkaz "přihlásit se". Po načtení stránky vyplňte svoje registrované uživatelské jméno a heslo a potvrďte tlačítkem "Odeslat".

3. krok: Přidání zboží

V horní navigační liště nebo v pravém sloupci klikněte na odkaz "moje zboží". Počkejte až se načte nová stránka a klikněte na "Přidat nové zboží". Vyplňte veškeré údaje o zboží, stručný popis, velikost, atd. Nakonec potvrďte tlačítkem "Přidat zboží".

4. krok: Přidání fotek ke zboží

Vraťte se do sekce "Moje zboží", klikněte na název právě přidaného zboží a počkejte až se načte stránka "Úprava zboží". Zde klikněte na odkaz "Správa fotek zboží", otevře se "Moje zboží - fotky ke zboží", klikněte na odkaz "Přidat novou fotku". Nyní se otevře "Přidání fotky ke zboží", kde vyplňte Název fotky (např. Přední strana, Zadní pohled, apod.), případně i stručný Popis fotografie. Klikněte na tlačítko "Procházet" a z vlastních souborů na vašem počítači vyberte potřebné foto. Nakonec zaškrtněte zda je toto foto u daného zboží hlavní fotka a potvrďte tlačítkem "Přidat foto".

Více informací najdete v sekci Jak přidat foto?

jak přidat zbožímimi bazar dělící čára
mimi bazar dělící čára
těhotenství, porod a rodina
dělící čára
mimi bazar dělící čára
dělící čára

Výběr zboží z dětského bazaru


Tílenko vel. 110

Tílenko vel. 110
Cena: 35.00


mimi bazar dělící čára
Naše porodnice
přehled porodnic v ČR, zajímavé články o těhotenství a porodu (úplný popis těhotenství týden po týdnu), seznamka pro maminky a těhotné ženy.

Naše antikoncepce
přehled všech druhů a metod antikoncepce - přirozené a hormonální metody, kondomy, nitroděložní tělíska, atd.

Radůzy recepty

Pěkný den - navigátor pro aktivní rodiny s malými dětmi

Outdoorové oblečení pro děti
mimi bazar dělící čára